Bukmacherka 7 lipca 2023

Duża umowa Genius Sports z NFL

autor: redakcja
NFL rozszerzyło strategiczne partnerstwo z Genius Sports jako wyłączny i oficjalny partner danych, zegarków i zakładów bukmacherskich.

NFL i Genius Sports Limited zgodziły się na wieloletnie przedłużenie partnerstwa strategicznego. Nowa umowa będzie obowiązywać do końca sezonu 2027-28. Genius Sports pozostanie wyłącznym dystrybutorem oficjalnych statystyk NFL w czasie rzeczywistym, zastrzeżonych danych Next Gen Stats  oraz oficjalnego strumienia danych NFL o zakładach sportowych dla firm medialnych i operatorów zakładów sportowych na całym świecie.

Dziś Genius Sports obsługuje ponad 98 procent legalnego amerykańskiego rynku zakładów sportowych dzięki oficjalnym danym NFL. Wprowadziło innowacje, takie jak rekwizyty graczy, mikrozakłady i spersonalizowane treści reklamowe oparte na danych. Ponadto oficjalny kanał danych NGS NFL został dodatkowo osadzony w transmisjach NFL, dzięki silnikowi ulepszeń w czasie rzeczywistym Second Spectrum, który odblokowuje nowe, innowacyjne sposoby dla fanów na cieszenie się grą z nadawcami i usługami przesyłania strumieniowego w Stanach Zjednoczonych oraz na całym świecie.

Partnerstwo obejmuje również wyłączne prawo do dystrybucji oficjalnych transmisji wideo NFL Watch & Bet na żywo wśród bukmacherów na całym świecie. Począwszy od sezonu 2023-24, Genius Sports i NFL osiągnęły wieloletnią umowę na dystrybucję Watch & Bet w USA i Kanadzie.

Dodaj komentarz