Parki i Centra 24 sierpnia 2017

Dynamic Attractions otwarło nowy obiekt produkcyjny

autor: W.B.
Nowy zespół wykonawczy firmy kładzie większy nacisk na realizację kontraktów tematycznych i współpracę z klientami.

Dynamic Attractions, producent ride systems i atrakcji 3D jest przygotowany na dalszą rozbudowę firmy i wzrost zamówień. Guy Nelson, Prezes Zarządu, Dynamic Attractions przedstawił nowy zarząd firmy i zapowiedział rychłe otwarcie nowego obiektu montażowego.

Nowy obiekt montażowy firmy Dynamic Attractions zostanie otwarty w przyszłym miesiącu w Vancouver w Kanadzie, obok Centrum Rozwoju Ride'ów. Mieszcząca się na obszarze 50 000 stóp kwadratowych, zaawansowana technologicznie fabryka będzie wykorzystywana do produkcji najnowoczesniejszych przejażdżek VR w atrakcjach turystycznych, największych lokalizacjach turystycznych i parkach rozrywki.

W zeszłym roku firma otworzyła ponad dwa razy więcej atrakcji niż w poprzednim roku. Co więcej, w 2017 przekroczyła swój dotychczasowy rekord nowych kontraktów. Aby ułatwić dynamiczny rozwój firmy, firma przeprowadziła szereg prezentacji i promocji.

"Dzięki tym zabiegom kierownictwo firmy znacznie zwiększyło swoje operacyjne i kreatywne przywództwo na światowych rynkach, na których jesteśmy liderami", stwierdził Guy Nelson.

Na zdjęciu: Guy Nelson.

Dodaj komentarz