Ogolna 11 czerwca 2024

Dzień Dyplomacji na wyścigach konnych na Torze Służewiec

autor: redakcja
Wyścigi konne to szlachetna rywalizacja o bogatych tradycjach. Poza granicami Polski są one szczególnie popularne m.in. w Wielkiej Brytanii, Francji, Stanach Zjednoczonych i Australii (gdzie dzień najważniejszego wyścigu – Melbourne Cup – jest wolny od pracy). Międzynarodowy charakter tego królewskiego widowiska uczcimy na Torze Służewiec 16 czerwca, podczas Dnia Dyplomacji. Wezmą w nim udział goście z całego świata, w tym przedstawiciele służb dyplomatycznych.

Prestiżowe gonitwy

Tego dnia rozegrana zostanie m.in. gonitwa o Nagrodę Iwna, która stanowi element prestiżowego cyklu Droga do Derby. Wyścig pozwoli wyłonić faworyta do najważniejszej gonitwy dla trzyletnich koni pełnej krwi angielskiej, którą jest Westminster Derby (wydarzenie odbędzie się na Torze Służewiec 7 lipca br.).

Atrakcje dla całej rodziny, w tym mecz biało-czerwonych

16 czerwca na Torze Służewiec odbędzie się również rodzinny piknik rekreacyjny, organizowany przez Totalizator Sportowy, z mnóstwem atrakcji dla najmłodszych. O godzinie 15.00, w rodzinnej strefie meczowej, rozpocznie się wspólne oglądanie meczu reprezentacji Polski w piłce nożnej w ramach mistrzostw Europy UEFA Euro 2024.

Dzień spędzony na Torze Służewiec to nie tylko gwarancja wspaniałych wrażeń, ale też znakomita okazja, aby eksperymentować ze stylem. Podczas Dnia Dyplomacji skorzystać będzie można m.in. ze specjalnej strefy mody wyścigowej.

Przyjdź za darmo na wyścigi

Organizatorzy zapraszają kibiców na Tor Służewiec od godz. 11.00 (pierwsza gonitwa ruszy o godz. 12.00). W tym wyjątkowym dniu wyścigowym można wziąć udział bezpłatnie. Wejście do strefy dla publiczności (B) jest darmowe, a osoby zainteresowane biletami w prestiżowych strefach VIP lub B Premium zapraszamy na stronę wydarzenia.

Dodaj komentarz