Bukmacherka 20 września 2023

Dziki Warszawa i forBET grają razem!

autor: redakcja
W sezonie 2023/24 Orlen Basket Ligi legalny bukmacher forBET będzie sponsorem drużyny Dzików Warszawa. Kibice, którzy przyjdą na mecze w hali Koło, mogą liczyć na dedykowane promocje, specjalną ofertę zakładów i atrakcje w Strefie Kibica.

forBET jest na polskim rynku od 2016 roku. Dzięki posiadanym licencjom i zezwoleniom, oferuje osobom dorosłym zawarcie zakładu w Internecie na zdarzenia sportowe. Od tego sezonu, pełnoletni gracze będą mieli możliwość skorzystania z dedykowanych promocji u bukmachera forBET na mecze Dzików Warszawa.

– Podobają nam się takie ambitne projekty. Jako sponsor Rakowa świętowaliśmy dwa puchary Polski i mistrzostwo kraju. Teraz chcemy dołożyć swoją cegiełkę, by z Dzikami było podobnie! Oczywiście, ważna jest też biznesowa strona umowy. Koszykówka jest jedną z najchętniej obstawianych dyscyplin i ta współpraca pomoże nam dotrzeć do fanów basketu – wyjaśnił prezes forBET, Paweł Majewski.

– forBET to uznana i wiarygodna marka. Cieszymy się, że zyskaliśmy tak silnego partnera. Jesteśmy nowi w Orlen Basket Lidze, ale już zbudowaliśmy solidne fundamenty i nasi zawodnicy mogą skupić się na grze. forBET będzie miał w tym swój udział. Witamy w drużynie! – dodał prezes Dzików, Michał Szolc.

Efekty współpracy Dzików z marką forBET będą widoczne już podczas pierwszego domowego meczu z Ostrowem Wielkopolskim. Stoisko forBET będzie dostępne dla kibiców w sobotę od godziny 15 przed halą “Koło”.

W serwisie iforbet.pl dostępne są już zakłady specjalne na ​drużynę Dzików Warszawa.

Dodaj komentarz