Automaty 1 lutego 2019

E-fun – kim są i jak do nich dołączyć?

autor: user_5762
Chcieliśmy przedstawić Państwu naszego partnera, firmę e-fun, która jest jednym z wiodących producentów gier slotowych w Polsce.

E-fun jest firmą softwarową, specjalizującą się w tworzeniu gier slotowych, przeznaczonych dla największych, światowych kasyn oraz operatorów platform gier online. Są dostawcą produktów i rozwiązań systemowych, oferując kompleksowe portfolio dla branży gamingowej.

E-fun tworzy gry w technologii HTML5, łatwe w użyciu, wieloplatformowe, dostępne na wszystkich urządzeniach z zainstalowaną przeglądarką.

Produkcje naszego partnera przeznaczone są do największych, światowych kasyn, a także mniejszych punktów rozrywki. Cieszą się popularnością w Europie, Afryce oraz Ameryce Łacińskiej.

Poza grami E-fun tworzy własne oprogramowanie i systemy ułatwiające zarządzanie produktami. Wszystko po to, by oferować kompleksowy produkt. Specjaliści e-fun zapewniają pomoc i wsparcie techniczne.

Jak dołączyć do E-fun?

E-fun ma swoją siedzibę w Jeleniej Górze i w Warszawie. Firma stawia mocny nacisk również na chęć nauki, komunikatywność oraz pracy zespołowej. E-fun uważa, że świat online może stać się jednym z ważniejszych nurtów branży gamingowej. Chcesz do nich dołączyć? Aplikuj już dziś!

Dodaj komentarz