e-Fun – polski producent rozrywki najwyższej jakości

kategoriaKasyno autorIP data05.12.2018
Jakość jest pewnym stopniem doskonałości. Pod względem technologicznym oceniana jest przez pryzmat takich cech jak: funkcjonalność, praktyczność, niezawodność, trwałość i bezpieczeństwo użytkowania. E-Fun – spółka należąca do grupy PROMATIC, doskonale połączyła wiedzę teoretyczną z praktyką, a jakość stała się dla firmy motywem przewodnim każdego dnia.

E-Fun to producent gier i oprogramowania dla branży rozrywkowej, specjalizujący się szczególnie w grach typu Video Slots, przeznaczonych do największych, światowych kasyn oraz mniejszych punktów rozrywki. Topowe tytuły firmy takie jak: Miss Inferno, Wild Saloon, Lucky Emots, Fruits Show, Poseidon’s Gold Deluxe, Wild Gangster oraz wiele innych, użytkowane są w krajach Europy, Afryki oraz Ameryki Łacińskiej.

W ostatnich latach mocnym produktem spółki stały się również gry przeznaczone do świata online. Firma złożona z niezależnego działu własnych specjalistów, reaguje na trendy i nowości technologiczne, wiedząc, że w najbliższych latach to właśnie wirtualny świat może stać się głównym nurtem branży rozrywkowej. Gry tworzone przez e-Fun to znane i lubiane owocówki, ale również gry tematyczne. Wszystkie posiadające wysokiej jakości grafikę oraz dźwięk dopracowany tak, by dawał użytkownikowi jeszcze większą radość z gry. Intuicyjne menu slotówek dopracowane zostało w najmniejszym szczególe. Wszystko po to, by każdy, nawet początkujący gracz potrafił się odnaleźć.

IT to bardzo wymagająca branża, dlatego swoją praktykę firma e-Fun rozpoczynała od skompletowania zgranego i silnego zespołu. Managerowie projektów czuwają nad tym, by zespół posiadał nie tylko umiejętności twarde, wiedzę i zdolności  techniczne. Ważne są również komunikatywność, umiejętność pracy w grupie oraz chęć dzielenia się swoją wiedzą i spostrzeżeniami. E-Fun daje możliwość wykazania się również młodym talentom, osobom kreatywnym i chcącym chłonąć wiedzę od bardziej doświadczonych pracowników. Każdy ma szansę na wdrożenie własnych pomysłów i rozwiązań, jeśli tylko będą one w stanie uatrakcyjnić firmowe produkty.

Specjaliści e-Fun pracują na co dzień w dwóch siedzibach: w Jeleniej Górze, gdzie znajduje się główna siedziba firmy, oraz w Warszawie. Poza grami Video Slots, mogą pochwalić się systemami takimi jak VLT, Standalone, Backoffice, Jackpot, czy autorskim projektem KRUK. Dzięki ich umiejętnościom, doświadczeniu i wiedzy PROMATIC GROUP może oferować kompleksowe rozwiązania i szeroki wachlarz produktów na rynku międzynarodowym.

 Spółka e-Fun otwarta jest na nowe kontakty. Wszystkich chętnych do zdobycia doświadczenia, zarówno początkujących specjalistów branży IT jak i tych, dla których branża rozrywkowa nie ma tajemnic, zaprasza do nawiązania współpracy. Więcej informacji na www.e-Fun.com

udostępnij na facebooku
udostępnij na twitterze
IP 05.12.2018
    ]