Gry wirtualne 29 marca 2024

“Easter Riches” – nowa gra tematyczna od Promatic Games na Wielkanoc

autor: redakcja
Od czwartku, 28 marca 2024, użytkownicy jedynego legalnego kasyna internetowego w Polsce mają dostęp do „Easter Riches”, najnowszej propozycji od Promatic Games. Gra wprowadza graczy w świat wielkanocnych tradycji, oferując bogatą paletę symboli świątecznych – od malowanych jajek, poprzez króliczka wielkanocnego, aż po koszyczek i żółte kurczaczki. Jest to już trzecia gra z wielkanocnym motywem w portfolio Promatic Games, polskiego studia znanego między innymi z tworzenia, klimatycznych, tematycznych slotów.

Wiosenna odyseja w “Easter Riches”

“Easter Riches” to gra video slotowa z matrycą 5×3, oferująca 10 linii wygrywających. Zawiera 8 symboli, które nawiązują do wielkanocnych i wiosennych motywów – wśród nich gracze znajdą jajka, kurczaczki, zajączki, motyle, babkę wielkanocną oraz koszyk świąteczny.

Gra wyróżnia się dwoma specjalnymi symbolami: Wild 7 (wielkanocne jajka) i Scatter (żółty kurczaczek). Symbol Wild 7 daje najwyższe wygrane w grze i zastępuje pozostałe symbole (poza scatterem) w celu utworzenia wygrywających kombinacji. Symbol Scatter, czyli żółty kurczaczek, aktywuje wygrane, gdy pojawi się na planszy w liczbie co najmniej trzech, niezależnie od ich pozycji na matrycy.

Tradycyjny gamble w świątecznym wydaniu

“Easter Riches” inspiruje się polską tradycją wielkanocną szukania ukrytych jajek. W trybie gamble gracze mają szansę podwoić swoje wygrane, znajdując złote jajo ukryte wśród niebieskich pisanek. Poprawny wybór oznacza podwojenie wygranej.

Gra charakteryzuje się niską zmiennością (ocena 2 na 5-stopniowej skali), co sprzyja rozgrywce w luźnej, relaksującej atmosferze. Pomimo niskiej zmienności, producent możliwość wygrania do 1000-krotności stawki, dzięki wysoko płacącym symbolom pojawiającym się w stosach. “Easter Riches” ma RTP (statystyczna “wygrywalność”) na poziomie 96,45%.

“Easter Riches” od Promatic Games to propozycja zarówno dla nowych jak i doświadczonych graczy. Gra łączy w sobie przemyślaną mechanikę z atrakcyjnością tematyczną, zapewniając szanse na wysokie wygrane, jak i przyjemność z samej rozgrywki.

 

PARAMETRY GRY – PODSUMOWANIE

Walce: 5

Matryca: 5×3

Linie wygrywające: 10

RTP: 96,45%

Volatility (zmienność): 2

Liczba symboli: 8

Symbole specjalne:

Symbol WILD zastępuje wszystkie symbole z wyjątkiem symbolu SCATTER

Symbol SCATTER – kombinacje liczone są na dowolnej pozycji

Maksymalna wygrana: 1000x wartość zakładu

Gra dostępna jest także w wersji demo na platformie studia Promatic Games.

Wcześniej na Total Casino ukazały się także Easter Fruits i 10 Easter Lines.

Dodaj komentarz