Kasyno 30 marca 2021

Ekspansja Playtech w Michigan

Playtech potwierdził plany otwarcia swojego pierwszego studia kasyn na żywo w USA po uzyskaniu wieloletniego pozwolenia na oferowanie swoich produktów w Southfield w stanie Michigan.

Ekspansja w USA

Studio, które będzie połączone z flagowym biurem Playtech w Rydze na Łotwie za pośrednictwem technologii wideo ma za zadanie wspierać strategię rozwoju firmy w USA. Start projektu ma nastąpić, gdy dostawca wprowadzi się do nowej siedziby, co powinno nastąpić w przeciągu kilku miesięcy. Dokładna data nie została jednak ujawniona, ponieważ wiele zależy od rozwoju pandemii koronawirusa.

Zwiększenie skali projektu

Jak wiadomo nowa witryna będzie zawierała obszary dedykowane dla konkretnych klientów operatorów. Rzecznik Playtech stwierdził, że ​​firma dzięki temu projektowi będzie w stanie zwiększyć skalę swoich działań.

Potwierdził to także dyrektor operacyjny Playtech, Shimon Akad: – Nowe studio w Michigan jest pierwszym krokiem w naszej ekspansji na rynku gier na żywi w USA, ponieważ docelowo chcemy tak działać w każdym stanie, który jest regulowany. 

Nasze studio w Michigan ma być jednym z najnowocześniejszych na świecie. Będzie również oferowało wiele innowacji, które pasują do amerykańskiego rynku. Jestem pewny, że skala naszej technologii i rozległość naszego produktu pozwoli Playtech wejść na wyższy poziom – dodał Shimon Akad.

Współprace Playtech z innymi firmami

Playtech wszedł wcześniej na rynek amerykański poprzez umowy z Bet365 i MGM oraz spółką Joint Venture z firmą Entain BetMGM w New Jersey. Nowe studio pozwoli firmie jednak zyskać lokalne możliwości i zatrudniać pracowników z Southfield w stanie Michigan.

W Playtech jesteśmy dumni z bycia kluczowym członkiem wszystkich naszych społeczności i cieszymy się, że możemy oferować możliwości zatrudnienia lokalnym społecznościom w ramach naszej ekspansji w USA. W obliczu globalnej pandemii i kryzysu wielu branż uważam, że jest to powód do ogromnej dumy – zakończył Shimon Akad.