Poker 11 stycznia 2019

EPT Polska już jutro. Zagramy razem dla WOŚP!

autor: BB
Turniej charytatywny "EPT Polska", który od lat organizuje Artur Górczyński, powraca na salony już jutro. Pokerzyści spotkają się w warszawskiej restauracji Struna przy ul. Reymonta 12. Początek o godzinie 13:00, a wpisowe wyniesie 50 złotych. My jako patron medialny turnieju oczywiście również tam będziemy, a was zapraszamy do tego samego. Każdy będzie mile widziany!

Czy warto wpaść na truniej? Jak najbardziej, ponieważ będzie można zagrać ze znanymi pokerzystami, a także dziennikarzami sportowymi. 

Artur Górczyński (organizator) – Atmosfera tych turniejów jest fantastyczna! Często zdarzają się szalone zagrania. Pamiętam jak w jednej z edycji, przy jednym stoliku wylądowali Michał Wiśniewski, Rafał „Jack Daniels” Gładysz, bodaj Teges i kilku innych ciekawych graczy. Umówili się, że jedną rundkę wokół stołu grają all in „w ciemno”! było mnóstwo śmiechu i oczywiście kilka dodatkowych Re-entry. Jednak w każdym turnieju nadchodzi ten moment, gdzie zaczyna się gra „na serio”. Pamiętam jak na stole finałowym wylądowałem m.in. z  Tegesem, Dominikiem Pańką, Rafałem Gładyszem, Mirkiem „Killerem” Kłysem. Dwa razy udało mi się ugrać sporą pulę od Dominika i zrobić go shortem. Jednak po paru rozdaniach Dominik się nabudował, a przy trzecim bezpośrednim starciu rozjechał mnie jak mistrz uczniaka, wyrzucając z turnieju i pokazując miejsce w szeregu. Świetna szkoła pokera!

Mikołaj Zawadzki (pokerzysta) – Jeśli macie dobre serduszko i chcecie wesprzeć WOŚP, a przy okazji sobotnie popołudnie spędzić na rozrywce, zabawie, grze, posłuchać ciekawych historii, które miały miejsce w różnych zakątkach świata, spotkać znane osoby, zbić piątkę z pokerzystami, to musicie się wybrać w sobotę do restauracji Struna. Tam czeka na was wszystko to co powiedziałem, a nawet więcej!

Całe rozmowy z Aruterem i Mikołajem znajdziecie tutaj i tutaj

Zachęcamy do lektury, ponieważ panowie dokładnie opowiedzieli o specyfice turnieju. Nas przekonali do incjatywy w tego typu zawodach od razu. W końcu cały dochód z jutrzejszej zabawy trafi do puszek WOŚP.

Przypominamy raz jeszcze: 

Restauracja Struna przy ul. Reymonta 12

Początek o godzinie 13:00

Do zobaczenia!

Dodaj komentarz