Bukmacherka 11 czerwca 2024

EURO 2024 bez podatku w Betclic! “Zmiany zostawiamy trenerom”

autor: redakcja
Wiodący bukmacher w Polsce, Betclic, ogłasza świetną informację dla fanów futbolu – gra bez podatku pozostaje w ofercie marki także na EURO 2024! To jak dotąd jedyna taka promocja na polskim rynku bukmacherskim. Oferta obowiązuje na niezmiennych warunkach, co oznacza, że skorzystać z niej mogą gracze obstawiający także inne dyscypliny, niż piłka nożna.

Gra bez podatku w Betclic obowiązuje od 11 marca. Marka jako pierwsza w Polsce wprowadziła tego typu ofertę na tak korzystnych dla użytkowników zasadach. W Betclic gracze mogą obstawiać kupony typu single i multi na wszystkie sporty, przez całą dobę i siedem dni w tygodniu bez podatku od gry w wysokości 12%. Ten wypłacany jest na rzecz Skarbu Państwa przez bukmachera, zamiast użytkownika, dzięki czemu gracz wygrywa więcej!

Co to oznacza w praktyce?

W Polsce obowiązuje podatek od stawki w zakładach bukmacherskich w wysokości 12 procent. Oznacza to, że w przypadku kuponu ze stawką 100 zł, ewentualna wygrana zostanie obliczona w oparciu o stawkę 88 zł. 12 zł podatku trafi bowiem, jeszcze przed rozliczeniem kuponu, do Skarbu Państwa.

Od 11 marca Betclic zmienił zasady gry w zakładach wzajemnych. Bukmacher pokrywa w całości podatek od stawki. W powyższym przykładzie podstawą do obliczenia wygranej będzie nie 88, a 100 zł.

– Polacy pokochali grę bez podatku w Betclic i oczywiste dla nas było, że oferta musi zostać z nami na najważniejszy, piłkarski turniej w 2024 roku. Co ważne, bez zmian – zmiany zostawiamy trenerom! – mówi Bartłomiej Płoskonka, country manager Betclic Polska. – Gdy po raz pierwszy wprowadziliśmy w Betclic grę bez podatku wiedzieliśmy, że takie rozwiązania istnieją już na rynku, ale w dużo mniejszym, bardzo ograniczonym zakresie. Równocześnie byliśmy pewni, że proponowany przez nas kształt promocji jest „game changerem”, który przyciągnie do Betclic wielu nowych graczy. Prognozy okazały się trafne i dziś możemy pochwalić się jedną z najciekawszych promocji w historii rynku bukmacherskiego w Polsce.

Bukmacher na swoich platformach social media zapowiedział, że to nie jedyna nowość jaką przygotował dla Graczy przed rozpoczynającym się w piątek Euro 2024.

Dodaj komentarz