Bukmacherka 6 marca 2020

eWinner sponsorem tytularnym 1. Ligi Żużlowej

Nowa nazwa zacznie obowiązywać już od tego sezonu. Tym samym rozgrywki już w tym roku wystartują pod nazwą eWinner 1. Liga Żużlowa. 

Jak na razie bukmacher jeszcze nie ogłosił nowego partnerstwa oficjalnie, ale z całą pewnością zrobi to lada moment. Sama zmiana sponsora tytularnego zaplecza Ekstraligi nie jest dużym zaskoczeniem, ponieważ o zmianach mówiło się już jesienią poprzedniego roku. W ostatnim czasie mogło się wydawać, że temat nieco ucichł, ponieważ uwaga kibiców i osób z branży była skupiona na temacie praw telewizyjnych.

Bukmacher, którego ambasadorem jest Marcin Gortat, nie tylko będzie sponsorem tytularnym 1. Ligi Żużlowej, ale także aplikacji PGE Ekstraligi. Jak wynika z naszych informacji w negocjacjach przy obu umowach kluczową rolę odegrał Jan Konikiewicz z firmy One Sport, który powiązany jest również z eWinner.

Warto zaznaczyć, że aplikacja Ekstraligi cieszy się dużym powodzeniem wśród kibiców, ponieważ zawiera takie elementy, jak statystyki drużyn i zawodników. Dzięki usłudze powiadomień fani są na bieżąco z wynikami swojej ulubionej drużyny, a poza tym mogą planować wyjazdy na mecze. W aplikacji znajdują się również aktualności, zdjęcia, materiały wideo, a także kadry wszystkich drużyn i dokładny plan transmisji telewizyjnych. Co więcej użytkownicy aplikacji mogą wspólnie wybrać najlepszego zawodnika każdego meczu.

Po raz kolejny eWinner pokazał, że zamierza promować się poprzez wspieranie polskiego żużla. Podpisanie umowy sponsoringowej z 1. Ligą Żużlową, to już drugi krok bukmachera na tym polu, ponieważ już w poprzednim roku operator został sponsorem tytularnym toruńskiej drużyny żużlowej, która nosi nazwę eWinner Apator Toruń.