Bukmacherka 4 grudnia 2019

eWinner sponsorem tytularnym żużlowego klubu Apator Toruń

W nowym roku toruński klub żużlowy przystąpi do rozgrywek Nice 1. Ligi Żużlowej pod nową nazwą – eWinner Apator Toruń. Legalny bukmacher po długich negocjacjach został partnerem tytularnym torunian. 

W ostatnich latach toruńska drużyna borykała się z kłopotami sportowymi, co zakończyło się nawet spadkiem na zaplecze żużlowej elity. W kubie doszło wówczas do wielu zmian, a jedna z najbardziej istotnych została zatwierdzona dzisiaj. Sponsorem tytularnym Apatora został eWinner.

–  Już na etapie założeń strategii marki eWinner wiedzieliśmy, że dynamika, emocje i barwna społeczność skupiona wokół żużla, będzie naturalnym środowiskiem dla nas. Z perspektywy biznesowej, polski żużel posiada ogromny potencjał kibiców, którzy uzupełniają emocje stadionowe i transmisyjne o emocje rozrywkowe u bukmachera. Z drugiej strony zasięg marketingowy żużla w Polsce pozycjonuje tę dyscyplinę w absolutnym topie medialnym, co docelowo dla eWinnera stwarza niesamowite możliwości promocji nie tylko sprzedażowej, ale przede wszystkim pokazania Polsce do jakiej marki aspirujemy, jakie wartości będą budowały naszą pozycję i – najważniejsze – co możemy dawać, aby wspierać aktywnie rozwój polskiego sportu – powiedział na konferencji prasowej prezes eWinner, Grzegorz Nowak.

Oczywiście umowa obejmuje również szeroki branding na całej Motoarenie w Toruniu. Poza tym bukmacher będzie mógł umieścić swój logotyp na kombinezonie oraz motocyklu. Poza tym w mediach społecznościowych będą prowadzone różne akcje, na których skorzystają użytkownicy legalnego w Polsce operatora.

Poza oczywistymi korzyściami i atrakcyjną ofertą bukmacherską dla kibiców eWinner Apatora Toruń, będziemy starali się mobilizować Klub, a pośrednio także miasto, aby mecze na Motoarenie były wydarzeniami sportowymi z elementami rozrywki, które będą skłaniały mieszkańców do obecności i uczestnictwie w atrakcjach zorganizowanych także wkoło stadionu. Ponadto, wraz z Klubem ustaliliśmy nasze wsparcie w działania jakie realizować będzie eWinner Apator Toruń w ramach wspierania lokalnej społeczności – dodał Grzegorz Nowak.

Z umowy zadowolona jest również prezes toruńskiego klubu, Ilona Termińska: – Jest nam niezmiernie miło, że w nadchodzącym sezonie zostaniemy wsparci przez eWinner Sp. z o.o., która jednocześnie stała się naszym sponsorem tytularnym. Jestem przekonana, że wspólnie będziemy walczyć o najwyższe cele, a nasza współpraca potrwa zdecydowanie dłużej niż jeden sezon. Przed nami nowy sezon, mamy nowe kevlary. Jestem przekonana, że czeka nas dobry okres.

Już przed podpisaniem umowy z eWinner torunianie byli jednym z głównych faworytów do wywalczenia awansu do PGE Ekstraligi. Presja na Apatorze oczywiście rośnie, ale trudno sobie wyobrazić, że mając takich zawodników, jak Wiktor Kułakow, Adrian Miedziński i Tobiasza Musielak nie uda się powrócić do elity. Wszystko wskazuje więc na to, że wielki żużel powróci do Torunia już niebawem.

Źródło cytatów: sportowefakty.pl

Fot. Facebook KS Toruń