Trzy lata więzienia grożą barmance z Chełma (Lubelskie) za zawiadomienie policji o fałszywym napadzie na bar. Jak poinformowała w środę PAP Violetta Pawluk z Komendy Miejskiej w Chełmie kobieta zmyśliła historię o napadzie, bo pieniądze przegrała na automatach do gry.
Do napadu, według barmanki, miało dojść w środę około godziny piątej rano. Kobieta powiadomiła telefonicznie dyżurnego policji, że właśnie miała zamykać lokal, kiedy do środka wtargnęło 3 zamaskowanych mężczyzn, którzy zagrozili jej bronią i zrabowali utarg w wysokości 1500 zł.
Jak ustalili policjanci, pracownica baru w nocy grała na automatach. Wykorzystała do tego pieniądze z kasy. Kobieta przyznała, że kiedy wszystko przegrała, nie wiedząc, jak wytłumaczyć brak pieniędzy, zmyśliła napad.
Za przywłaszczenie pieniędzy i zawiadomienie o niedopełnionym przestępstwie grozi jej do 3 lat więzienia.
onet.pl
Więcej Automaty
Local content w branży gier na pieniądze. „Nie ścigamy się o to, kto sprytniej rozliczy podatek. Konkurujemy jakością produktu i stabilnością”
W kwietniu rząd zainaugurował projekt "Local Content. Z korzyścią dla Polski". Jego celem jest zwiększenie udziału polskich firm we wspieraniu poszczególnych segmentów gospodarki. Jak natomiast to wygląda w kontekście branży gier na pieniądze? O tym w rozmowie z Interplay.pl opowiedział Piotr Fedak, prezes Promatic Group - polskiego producenta automatów i…