Ogolna 11 kwietnia 2022

FanDuel oraz PokerStars partnerami Maple Leaf Sports & Entertainment

Należące do Flutter Entertainment marki FanDuel oraz PokerStars nawiązały współpracę z kanadyjską firmą Maple Leaf Sports & Entertainment, która jest właścicielem zespołów sportowych oraz nieruchomości. 

Zasady współpracy

Na podstawie wartości aktywów uważa się, że Maple Leaf Sports & Entertainment jest największą marką sportowo-rozrywkową w Kanadzie. Posiada swoje zespoły sportowe w czterech z sześciu głównych ligach zawodowych w Ameryce Północnej. Za sprawą współpracy z Flutter Entertainment, FanDuel ma zostać oficjalnym partnerem zakładów sportowych Maple Leaf Sports & Entertainment, natomiast PokerStars będzie oficjalnym partnerem gier.

Loga obu marek (FanDuel i PokerStars) pojawią się w trakcie domowych spotkań Toronto Maple Leafs i Toronto Raptors. Są to drużyny rywalizujące odpowiednio w NHL i NBA. Dodatkowo operatorzy gier hazardowych otrzymają możliwość współpracy z zespołami sportowymi w zakresie kampanii marketingowych i oferty VIP dla klientów.

Ambitne plany

O współpracy wypowiedział się Jordan Vader z Maple Leaf Sports & Entertainment Global Partnerships: – Cieszymy się, że możemy współpracować z Flutter Entertainment, światowym liderem i jednym z najbardziej zaufanych operatorów w branży zakładów sportowych. Ciężko pracowaliśmy, by znaleźć partnerów zgodnych zarówno z naszą wizją innowacji, jak i naszymi wartościami, w tym wspólnym zaangażowaniem w odpowiedzialną grę. Z niecierpliwością czekamy na współpracę z Flutter, a co za tym idzie na udostepnienie platformy milionom mieszkańców Ontario, którzy skończyli 19 lat i są naszymi fanami. 

O umowie wypowiedział się również dyrektor marketingu PokerStars Tom Warren: – Mamy niesamowite plany dla naszej społeczności w Kanadzie i nie możemy się doczekać wspólnych działań. Współpraca z Maple Leaf Sports & Entertainment daje nam możliwość dotarcia do pasjonatów w całym Ontario z szerokim zakresem pokera i kasyna. 

Zaangażowanie PokersStars w tę współpracę wymaga uzyskania licencji od komisji ds. alkoholu i gier w Ontario.

Dodaj komentarz