Ogolna 5 kwietnia 2023

FanDuel rozszerza współpracę z The Ringer

Amerykański operator FanDuel rozszerzył współpracę z The Ringer, dzięki czemu gigant streamingowy należący do Spotify pomoże FanDuel TV w dostarczeniu treści wideo. 

 FanDuel rozszerza współpracę z The Ringers

Nowa, wieloletnia umowa zacznie obowiązywać już teraz, a treści The Ringer pojawiły się w FanDuel TV już 4 kwietnia. Jednym z programów, który pojawi się w telewizji amerykańskiego operatora jest Beyond the Arc with Kevin O’Connor czy Trough The Ringer.

W głównej mierze programy opierać się będą o dyscypliny sportowe, choć nie zabraknie również programów poświęconym zakładom sportowym, jak chociażby East Coast Bias.

Korzyść dla klientów

W takich słowach współpracę z FanDuel TV komentuje Geoff Chow, dyrektor zarządzający The Ringer – Cieszymy się, ze możemy rozszerzyć naszą wieloletnią współpracę o tworzenie treści dla FanDuel TV. To ekscytujące, że możemy zaoferować tej nowej publiczności charakterystyczną dla The Ringer mieszkankę entuzjazmu i wiedzy.

Na temat rozszerzenia umowy wypowiedział się również Mike Raffensperger, dyrektor handlowy w FanDuel – Jesteśmy niezwykle podekscytowani tą współpracą i dalszym wzmocnieniem naszych relacji z The Ringer. Są damem dla jednej z najsilniejszych sieci podcastów na świecie. FanDuel TV to idealna platforma do zaprezentowania najlepszych treści The Ringer, poszerzenia ich widowni. 

Dodaj komentarz