E-Sport 6 maja 2020

Faworyci grupy B – HAVU – nie zawiedli i w pięknym stylu pokonali swoich rywali

Faworyci grupy B - HAVU - nie zawiedli i w pięknym stylu pokonali swoich rywali uzyskując komplet możliwych punktów. 

Na drugim miejscu uplasowało się Nordavind z bilansem 2:1. X-kom AGO wyraźnie nie dysponowało dobrą formą i ledwo udało im się pokonać Vodafone Giants, tym samym zajmując 3 pozycję w tabeli grupowej, którą zamykają portugalczycy z trzema przegranymi na koncie.

Na wyrównanie rachunków i walkę o awans do play-offów z grupy B, drużyny muszą poczekać do 12 maja kiedy planowane są mecze rewanżowe.

Dzisiejszego popołudnia na serwerze spotkają się drużyny grupy C – Movistar Riders, Apeks, FATE oraz Japaleno. Zdecydowanym faworytem są reprezentanci Movistar Riders, którzy w ostatnich tygodniach pokazali się ze świetnej strony w turnieju ESL One: Road to Rio. Jednakże właśnie w tym koszyku możemy uświadczyć potencjalnie najciekawszej walki o drugie miejsce. Apeks, FATE i Japaleno to ekipy o bardzo wyrównanych umiejętnościach i każda z nich może powalczyć o awans do fazy pucharowej BLAST Rising by Fantasyexpo.

Pierwsze spotkanie Movistar Riders vs. Japaleno rozpocznie się punktualnie o godzinie 17. Pełny harmonogram dzisiejszych spotkań przedstawia się następująco:

17:00 – Movistar Riders vs Japaleno

18:15 – FATE vs Apeks

19:30 – Movistar Riders vs FATE

20:45 – Japaleno vs Apeks

22:00 – Apeks vs Movistar Riders

23:15 – FATE vs Japaleno

Transmisja z BLAST Rising 2020 dostępna jest w języku polskim na kanale ESPORT NOW, natomiast angielski stream można zobaczyć na BLASTtv.