Ogolna 20 października 2021

Firma Wazdan nominowana do szeregu prestiżowych nagród

Firma Wazdan, innowacyjny dostawca gier, została nominowana do prestiżowych nagród SBC Awards, SBC Awards North America, SBC Awards Latinoamérica, EGR Operator Awards oraz Europe Gaming Awards.

Innowacyjna funkcja Volatility Levels™, pozwalająca graczom na dostosowanie poziomu zmienności gry do własnych potrzeb, zapewniła firmie nominację w kategorii Innowacja roku do nagród SBC Awards Latinoamérica, podczas których nagradzane są firmy oferujące swoje usługi na rynku Ameryki Łacińskiej.

Również jury nagród SBC Awards North America doceniło unikalność tej funkcji, nominując firmę Wazdan do nagrody w kategorii Innowacja roku oraz w kategorii Dostawca gier roku. Spółka wkroczyła na rynek USA zaledwie kilka miesięcy temu, dlatego nominacje do nagród przyznawanych najlepszym firmom na rynku Ameryki Północnej są ogromnym sukcesem.

Firma Wazdan znana jest z produkcji najwyższej jakości gier, zapewniających rozrywkę graczom na całym świecie. Nic więc dziwnego, że gra Fortune Reels została nominowana do nagród  EGR Operator Awards w kategorii Najlepsza gra roku. Gra Sic Bo Dragons natomiast zdobyła nominację do nagród Europe Gaming Awards w kategorii Najlepsza gra stołowa roku.

Spółka zdobyła również dwie nominacje do prestiżowych nagród SBC Awards w kategoriach Innowacja w dziedzinie rozrywki oraz Dostawca gier roku. Gala finałowa odbędzie się 14 grudnia w Londynie, a wśród nominowanych znajdują się największe firmy z branży.

Rok 2021 jest niekończącym się pasmem sukcesów dla firmy Wazdan, która wkroczyła na nowe rynki, poszerzyła grono swoich partnerów, wypuściła szereg popularnych gier oraz zdobyła nominacje do licznych nagród, w tym EGR B2B Awards, International Gaming Awards, Malta iGaming Excellence Awards oraz Casino Beats Game Developer Awards.

Andrzej Hyla, dyrektor handlowy w Wazdan, powiedział: “Ogromnie się cieszymy, że zostaliśmy nominowani do tak wielu prestiżowych nagród. Jest to zasługa ciężkiej pracy całego zespołu oraz pasji i zaangażowania włożonych w tworzenie innowacyjnych produktów oraz najwyższej jakości gier.”

tagi:WAZDAN

Dodaj komentarz