Ogolna 20 czerwca 2022

Firmy bukmacherskie z Wielkiej Brytanii przekazały darowizny dla organizacji charytatywnych

Operatorzy zakładów bukmacherskich w Wielkiej Brytanii przekazali 1,2 miliona funtów darowizny dla organizacji charytatywnych. Jest to część zysków z tegorocznych wyścigów Royal Ascot.

Wsparcie organizacji charytatywnych

Wśród organizacji charytatywnych, które skorzystają z darowizn o wartości 1,2 milionów funtów są The Soldiers’ Charity, Sue Ryder, Ascot Racecourse Supports Community Fund, The Ivors Academy Trust oraz Cotswold Riding for the Disabled.

Fundusze zostały zebrane przez członków Betting and Gaming Councul (BCG), do którego należą tacy operatorzy jak Flutter, bet365, Entain, William Hill, 888 Holdings, BetVictor, Kindred Group, Betway, Rank Group, Virgin Bet, Tote, Fitzdares oraz Bet with Ascot.

“Jesteśmy dumni, że możemy pomagać szczytnym celom”

W sumie od listopada 2019 roku członkowie BGC zebrali 5,5 milionów funtów na cele charytatywne. Główny wpływ na to miały wyścigi Britannia Stakes w Royal Ascot oraz Grand National.

– To wspaniała wiadomość, że członkowie BGC po raz kolejny przekazali tak dużą darowiznę na rzecz kilku organizacji charytatywnych. BGC wspiera pracę prawie 120 tysięcy osób i jesteśmy dumni, że przez cały rok możemy pomagać tak wielu szczytnym celom w lokalnych społecznościach – powiedział Michael Dugher, dyrektor generalny BGC.

Głos zabrała także dyrektor ds. fundrasingu w Sue Ryder, Caroline Graham: – Jesteśmy zachwyceni, że mogliśmy skorzystać w tym roku z Britannia Stakes w Royal Ascot. Chcielibyśmy bardzo podziękować BGC za ich hojność. Jest to dla nas szczególnie wyjątkowe, że zostaliśmy wybrani w roku Platynowego Jubileuszu – powiedziała Graham.

Dodaj komentarz