forBET niezwykle szybko się rozrósł
Dopiero co pisaliśmy o pierwszych punktach naziemnych forBET Zakłady Bukmacherskie.
Jednak z dnia na dzień, niczym grzyby po deszczu, powstają kolejne. Przypomnijmy, pierwsze informacje pojawiły się 8 sierpnia. Minęły zatem niespełna dwa tygodnie, a firma może się pochwalić 82 punktami sprzedaży detalicznej.
Ten wynik wygląda niezwykle ciekawie na tle rywali. Choćby LV BET, który dużo wcześniej otwierał punkty, obecnie ma ich 38.
Warto przy okazji zaznaczyć, że forBET postawił w lokalach na terminale, w których można wybrać interesujące nas wydarzenia i je obstawić. Co ważne, aby podjąć grę nie trzeba rejestrować się, czy podawać swoich danych, co też ułatwia zabawę.
fot. Motor Lublin
PK
Więcej Bukmacherka
Synergia streamingu i sektora zakładów. Model „walled garden” w operacyjnej strategii DAZN Group
Konwergencja platform streamingowych i sektora zakładów wzajemnych wchodzi w fazę operacjonalizacji. DAZN Group przechodzi do egzekucji strategii, która ma szansę zmienić krajobraz cyfrowej rozrywki. Shay Segev, CEO grupy, podczas swojego wystąpienia na targach ICE 2026, nakreślił wizję "super-aplikacji", która wykracza daleko poza tradycyjną transmisję meczu.