E-Sport 2 marca 2020

forBET oficjalnym sponsorem i bukmacherem x-kom AGO

Firma bukmacherska forBET umacnia swoją pozycję na rynku sportów elektronicznych. Bukmacher został oficjalnym sponsorem, a także bukmacherem jednej z największych organizacji e-sportowych w Polsce: x-kom AGO. 

Partnerstwo obejmuje działania dotyczące na polu wszystkich dywizji organizacji e-sportowej począwszy od CS:GO poprzez takie gry jak:  StarCraft II oraz Fortnite. Jak już wcześniej wspomnieliśmy forBET został również oficjalnym bukmacherem x-kom AGO, a to oznacza, że będzie jedynym bukmacherem, który będzie mógł oferować najszersze spektrum zakładów na mecze drużyny “Jastrzębi”.

Co więcej umowa dotyczy również ekspozycji i brandingu w mediach społecznościowych, jak i stronie internetowej. Logotyp bukmachera pojawi się także na oficjalnej koszulce meczowej drużyny e-sportowej w dwóch miejsca – na rękawie oraz plecach. Standardowo również w przypadku tego typu umów sponsoringowych forBET uzyskał możliwość do korzystania z usług zawodników na swoich eventach, a także do tworzenia z ich udziałem filmów reklamowych. Obie strony wyrażają chęć długiej współpracy.

Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że udało nam się nawiązać współpracę z jedną z najlepszych i najlepiej zarządzanych organizacji esportowych w Polsce. x-kom AGO to wiodący gracz na scenie esportowej, a forBET jest jednym z liderów branży bukmacherskiej. Jestem przekonany, że jesteśmy skazani na sukces, a nasza współpraca przyniesie obu stronom duże korzyści. Liczymy, że dzięki współpracy z x-kom AGO otworzymy się jeszcze szerzej na fanów esportów, którym chcemy zaprezentować najlepszą ofertę bukmacherską na rynku. Kibice x-kom AGO będą mogli liczyć na dedykowane tylko dla nich promocje i szereg atrakcji. Liczymy, że w czasie naszej współpracy forBET jeszcze wzmocni swoją pozycję na rynku, a x-kom AGO z logiem forBET na koszulce będzie święcić coraz większe sukcesy – powiedział dyrektor ds. marketingu forBET, Paweł Majewski.

Radości z podpisanej umowy nie ukrywa również prezes x-kom AGO, Jakub Szumielewicz: – Imponuje nam dynamika rozwoju firmy forBet, jak również podejście jej przedstawicieli do relacji z partnerami, jakie znane mi jest od kilku lat, również w ramach poprzednio realizowanych przeze mnie projektów. Wierzę głęboko, iż uda nam się zbudować wieloletnie partnerstwo a nasza firma aktywnie przyczyni się do sukcesów firmy forBET na rynku esportowym.