Bukmacherka 8 czerwca 2024

forBET oficjalnym sponsorem klubu PKO BP Ekstraklasy!

autor: redakcja
Bukmacher forBET został nowym oficjalnym sponsorem Cracovii, a co za tym idzie, jest to druga po grupie kapitałowej Comarch, najwyższa umowa sponsoringowa w historii klubu.

– Dziękujemy za ciepłe przyjęcie w rodzinie Cracovii. To dla nas zaszczyt, że forBET może dołączyć do najstarszego klubu w Polsce. Cracovia to tradycja, to wierni kibice, ale także ciekawe perspektywy sportowe. Mogę obiecać, że jako stabilny i wiarygodny sponsor będziemy pewnym punktem drużyny i nie zawiedziemy oczekiwań – powiedział prezes forBET, Paweł Majewski.

Paweł Majewski podkreślił również zaangażowanie forBET w rozwój sportu i lokalnych społeczności: – Myślę, że w przeszłości pokazaliśmy już, że współpraca z klubami to dla nas coś więcej, niż tylko biznes. Na stadionie ŁKS-u potrafiliśmy zdjąć reklamy z sektorów, by więcej biletów trafiło do kas na najciekawsze mecze. Jesteśmy ciekawi współpracy z Cracovią, mam nadzieję, że nawiążą się między nami dobre relacje. Jesteśmy podekscytowani możliwością częstszych wizyt w pięknym, królewskim mieście Kraków. Do zobaczenia!

– To niezwykle ważny moment dla naszego klubu. forBET dołączając do Cracovii, otwiera przed nami nowe możliwości i stanowi ważne wsparcie w dążeniu do sportowych sukcesów. Jest to nasza druga w historii tak duża umowa sponsorska, co stanowi dowód na rosnącą wartość i siłę Cracovii – dodał prezes MKS Cracovia SSA, dr Mateusz Dróżdż.

Logo nowego sponsora będzie eksponowane na koszulkach meczowych piłkarzy pierwszej drużyny, na bandach LED podczas domowych spotkań Cracovii oraz w klubowych social mediach.

Dodaj komentarz