Bukmacherka 6 lutego 2020

forBET partnerem Runmageddonu

Legalna firma bukmacherska fotBET została oficjalnym partnerem Runmageddonu – największego organizatora biegów przeszkodowych w kraju oraz zawodów na krótkich torach typu „ninja“. 

Bez wątpienia można powiedzieć, że forBET przeciera szlaki wśród firm bukmacherskich, ponieważ pierwszy raz w Polsce firma z branży hazardowej weszła we współpracę z organizatorem biegów przeszkodowych. Co ciekawe jest to również pierwsza tego typu umowa na świecie, ponieważ do tej pory żaden z operatorów nie zdecydował się na partnerstwo w organizacją zajmującą się tego typu biegami.

Jak możemy przeczytać na stronie forBET  – jednym z elementów współpracy będzie objęcie patronatem biegów na krótkich torach – tzw. formuły Games. Dla najlepszego zawodnika lub zawodniczki bukmacher ufunduje nagrodę główną w postaci wyjazdu na Igrzyska Olimpijskie do Tokio.

Pierwsze efekty współpracy bukmachera i Runmageddonu będzie można zobaczyć już  podczas Zimowego Runmageddonu w Zakroczymie k. Warszawy, w dniach 29.02/01.03 2020 roku. Jak poinformował polski operator biegacze na drodze będą musieli pokonać dodatkową przeszkodę, która będzie nazywała się “forBET Komandos”. Na kolejnych eventach powstanie również strefa forBET, gdzie na uczestników biegów będą czekały ciekawe atrakcje, a także zniżki na pakiety startowe, które będzie można wygrać.

tagi:forBET