Bukmacherka 19 lipca 2019

forBET przedłużył umowę z ŁKS-em

autor: BB
Zakłady bukmacherskie forBET przedłużyły umowę sponsoringową z ŁKS-em o kolejne dwa lata.

Zakłady bukmacherskie forBET sponsorem łódzkiego klubu są od 2016 roku. Współpraca od początku układała się bardzo dobrze. Przyczyniły się do tego również awanse ŁKS-u, który w tym sezonie będzie beniaminkiem Ekstraklasy. Oczywiście także tym razem z powodu awansu zakres współpracy będzie poszerzony. 

Po siedmiu latach wracamy na najwyższy szczebel rozgrywkowy. Firma forBET jest z nami niemal od początku drogi. Nowa umowa to kolejny etap naszej długoletniej współpracy, w której doskonale odnajdują się kibice, aktywnie korzystając z przedmeczowych stref kibica czy akcji marketingowych skierowanych bezpośrednio do nich. Cieszymy się, że współpraca z forBET-em trwać będzie w kolejnym, jakże ważnym sezonie dla naszego klubu. Zaufanie jakim się obdarzyliśmy pozwoliło nam na bardzo szybką decyzję o przedłużeniu umowy – powiedział Tomasz Salski, prezes Łódzkiego Klubu Sportowego.

Nowa umowa nie zmienia ogólnych warunków współpracy. Logotyp martki bukmachera nadal będzie znajdował się w centralnym miejscu na przodzie koszulki, a poza tym na stadionie łódzkiego klubu. Kontrakt – jak w poprzednich przypadkach – zawiera również kwotę stałą. Jeśli natomiast beniaminek znajdzie się w czołowej ósemce PKO Ekstraklasa, otrzyma premię. 

Fot. Twitter ŁKS

Dodaj komentarz