Bukmacherka 13 czerwca 2024

Fortuna na Euro 2024: wielki ukłon w stronę graczy. Świetne promocje

autor: redakcja
Fortuna w trakcie Euro 2024 zmienia zasady gry. Wszystkie bonusy będą przez bukmachera przyznawane w gotówce prosto na konto depozytowe. Żadnych kursów minimalnych, warunków obrotu czy wymaganej stawki. Za każdym razem gracz będzie mógł sam podjąć decyzję, czy otrzymany bonus od razu wypłacić, czy przeznaczyć na następne zakłady.

Skomplikowane warunki wykorzystywania środków bonusowych to jedna z największych bolączek wielu osób regularnie korzystających z aplikacji i stron polskich bukmacherów. Fortuna, która do tej pory mogła pochwalić się docenianym przez graczy systemem przyznawania bonusów w punktach lojalnościowych, za które można stawiać postanowiła na czas Euro jeszcze bardziej uprościć reguły. Niezależnie od typu bonusu zawsze zostanie on wypłacany w złotówkach na konto depozytowe.

– Turniej tej rangi co Euro to nie tylko okres zwiększonej aktywności piłkarskich pasjonatów, ale też czas, gdy w naturalny sposób bukmacherką zaczynają interesować bardzo okazjonalni typerzy, czy osoby dopiero stawiające pierwsze kroki w obstawianiu. Zależy nam, by w natłoku różnych komunikatów, na jakie trafią, nie musieli zastanawiać się nad rozbudowanymi punktami regulaminu dotyczącymi przyznanego bonusu, a zawsze mieli pewność, że otrzymają atrakcyjną nagrodę bez dodatkowych warunków – mówi Konrad Komarczuk, prezes Fortuna Online Zakłady Bukmacherskie.

Okazji do zgarnięcia gotówki będzie w Fortunie naprawdę sporo. Codziennie każdy gracz dostanie do otwarcia NiespoZakład, czyli bonus niespodziankę, w ramach którego zawsze może otrzymać na konto aż 50 zł. W NiespoZakładach znajdą się najpopularniejsze promocje Fortuny takie jak Bezpiecznik, Pewniak czy Snajper, na prostych zasadach dopasowanych do dnia meczowego.

Podczas Mistrzostw Fortuna umożliwi również wybór bonusu na mecze Reprezentacji Polski. Przy spotkaniu z Holandią gracze sami podejmą decyzję, czy wolą odebrać 10 zł za każdą bramkę w meczu, czy 5 zł za każdą kartkę. Wynik kuponu nie ma w tym przypadku znaczenia. Niezależnie od jego rezultatu, wszyscy uczestnicy promocji otrzymają kwotę, której wysokość zdeterminują wydarzenia na stadionie w Hamburgu.

– Naszym celem podczas konstruowania propozycji promocyjnych na te Mistrzostwa było zapewnienie graczy, że każdego dnia turnieju otrzymają od nas realną wartość w postaci nie tylko kompletnej oferty zakładów, ale również interesującego bonusu, który podbije meczowe emocje. NiespoZakłady to produkt pozwalający nam zaprezentować nasze promocje w unikalnej wizualnie formie. Z kolei przy często nieprzewidywalnych meczach Reprezentacji Polski chcemy oddać w ręce graczy wybór zdarzenia, które zagwarantuje im środki na grę. Nie zakładamy przecież, że w meczu z Holandią padnie bezbramkowy remis, a sędzia nie pokaże żadnej kartki – dodaje Konrad Komarczuk.

Prawdziwą nowością Fortuny na Euro jest Zaliczka, czyli rozliczanie postawionych przez graczy typów przy dwubramkowym prowadzeniu ich drużyny. Zaliczka obejmie wszystkie mecze Euro, w tym również zakłady typu „Gotowce”. Co ważne, zaliczone w ten sposób zostaną również wszystkie zakłady postawione na mecze Mistrzostw jeszcze przed ogłoszeniem akcji.

Dla fanów bardzo długich taśm przygotowany został AKO Master w specjalnej wersji i z rekordową pulą nagród, również wypłacaną w gotówce. Miesiąc rywalizacji w ramach czterech etapów polegających na stawianiu zwycięskich kuponów 5-10-15-20 AKO wyłoni wybitnych strategów, którzy podzielą między sobą aż 300 000 zł.

Coś dla siebie znajdą też fani Betbuildera i zakładów na żywo. Przez całe Euro wystarczy kupon 3AKO z kursem minimalnym każdego zdarzenia 1.3, by skorzystać z dodawanego automatycznie bonusu kursowego, który podwyższy wygraną o 14%, niwelując tym samym podatek od stawki.

Dodaj komentarz