Bukmacherka 24 lipca 2019

Fortuna sponsorem Radomiaka

autor: BB
Fortuna Zakłady Bukmacherskie została dziś oficjalnym sponsorem Radomiaka Radom. Umowa będzie obowiązywać przynajmniej do końca sezonu 2019/2020.

Kontrakt podpisany na rok pozwala Fortunie, realizować akcje promocyjne dla kibiców Radomiaka, który w nowym sezonie zagra na zapleczu Ekstraklasy. Poza tym na stadionie beniaminka I ligi pojawią się nośniki reklamowe nowego sponsora. Co więcej bukmacher pojawi się w kanałach social mediowych Radomiaka. 

Fortuna zawsze chętnie nawiązuje współpracę z klubami znanymi z dobrej organizacji oraz licznej grupy kibiców, przychodzących na mecze swojego zespołu. Radomiak z pewnością spełnia te kryteria, więc z radością przyjęliśmy informacje o jego awansie do Fortuna 1 Ligi i postanowiliśmy zostać partnerem klubu w inauguracyjnym sezonie na zapleczu Ekstraklasy. Wierzę, że piłkarze z Radomia nie powiedzieli jeszcze ostatniego słowa i szybko staną się jedną z najmocniejszych drużyn w Fortuna 1 Lidze – powiedział dla klubowej strony, Leszek Haba, Członek Zarządu, Dyrektor Marketingu Fortuna Online Zakłady Bukmacherskie

Zadowolony z podpisanej umowy jest również prezes Radomiaka, Sławomir Stempniewski: – Cieszymy się, że tak prestiżowy partner, jakim niewątpliwie jest Fortuna, obdażył nas swoim zaufaniem i zdecydował się na dołączenie do rodziny Radomiaka. Nasz klub jako stale rozwijająca się marka przyciąga coraz więcej firm gotowych nawiązać szeroką współpracę. Wierzymy, że nadchodzący sezon będzie pełen pozytywnych emocji i z dużą radością przyjęliśmy fakt, że te emocje będziemy przeżywac razem z Fortuną.

Cóż, potwierdziły się więc słowa przedstawicieli Fortuny, którzy w rozmowie z nami [KLIK], oznajmili, że niebawem podpiszą kolejną umowę sponsroską z klubem z Fortuna 1 Ligi.  

Dodaj komentarz