Ogolna 7 czerwca 2021

Fortuna z kampanią na Euro. Na mistrzostwach MOŻESZ grać po swojemu

„Na mistrzostwach możesz grać po swojemu” – pod takim hasłem ruszyła kampania marketingowa dla nowych i obecnych klientów Fortuny. Bukmacher przygotował m.in. spot wideo, najprostszą ofertę powitalną oraz konkurs z pulą przekraczającą 1 000 000 EURO.

Kampania wideo Fortuny wystartowała 1 czerwca i potrwa przez cały turniej Euro 2020. Emisja piętnastosekundowego spotu zaplanowana jest podczas internetowych transmisji z meczów i materiałów dotyczących mistrzostw w kanałach TVP oraz w sekcjach sportowych największych portali internetowych i przez reklamy RTB.

W czasie, gdy większość reklam bazuje na dobrze znanych kliszach związanych z przeżywaniem Mistrzostw Europy w kibicowskich strojach, w pubach lub na kanapie przed telewizorem, zdecydowaliśmy się podejść do tematu nieco inaczej. Wielki turniej jakim jest Euro może być dobrym pretekstem do obudzenia w sobie piłkarskiej pasji. Nie chcemy jednak nikomu narzucać, jak bardzo powinien angażować się w śledzenie zmagań najlepszych reprezentacji na starym kontynencie. W Fortunie każdy może grać po swojemu, niezależnie, czy Euro to główny punkt jego kalendarza na najbliższe tygodnie, czy o turnieju dowie się dopiero w dniu pierwszego meczu Polaków – mówi Leszek Haba, dyrektor marketingu Fortuna Online Zakłady Bukmacherskie.

Za koncepcje kreatywną kampanii odpowiada agencja Ażtunagle. Spot produkcji Watchout Studio wyreżyserował Kuba Michalczuk.

Głównym punktem kampanii Fortuny na Mistrzostw Europy są akcje promocyjne skierowane do nowych i obecnych graczy. W trakcie Euro bukmacher proponuje nowym graczom zakład Bez ryzyka do 600 zł. Nie ma znaczenia, na jakie rozgrywki sportowe i za jaką kwotę zostanie postawiony pierwszy kupon. W przypadku przegranej Fortuna zwróci pełny wkład aż do 600 zł.

Nowością w ofercie Fortuny jest EuroZnawca. Popularna zabawa w układanie turniejowej drabinki została przez Fortunę zaadaptowana w formę darmowego konkursu, w którym zwycięzca może zgarnąć aż 1 000 000 euro. Aby dołączyć do szczęśliwców, którzy podzielą miedzy sobą główną nagrodę należy po zalogowaniu się w serwisie Fortuny wytypować na stronie https://www.efortuna.pl/cms/euroznawca końcową kolejność drużyn we wszystkich grupach, a następnie zestawić pary 1/8 finału, ćwierćfinału, półfinału. W meczu o złoto oprócz poprawnie dobranych finalistów wymagane jest również podanie wyniku spotkania w regulaminowym czasie gry.

Dodaj komentarz