Ogolna 12 czerwca 2023

Fortuna została sponsorem federacji Sławomira Peszki

autor: redakcja
Zakłady Bukmacherskie Fortuna zostały sponsorem federacji CLOUT MMA. Logo firmy można było znaleźć na konferencji prasowej, która odbyła się w Warszawie.

Pod koniec maja Fortuna oficjalnie zakończyła współpracę z federacją High League. Zakłady bukmacherskie były partnerem wydarzeń organizowanych przez Malika Montanę.  Powodem była blokada kont bankowych federacji przez Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji. “High League Bielski sp. Komandytowo-akcyjna działa w ramach federacji High League, która zajmuje się organizowaniem gali typu freak show fight. Beneficjentami rzeczywistymi tego podmiotu są m.in. obywatele Federacji Rosyjskiej pochodzenia czeczeńskiego: Khazhbi Edelbiev i jego siostra Diana Edelbieva” – tak swoją decyzję uzasadniło MSWiA.

Jeden z największych polskich bukmacherów błyskawicznie poinformował o nowej współpracy. Związał się z nowo utworzoną “CLOUT MMA”. Jej ambasadorami są Sławomir Peszko i Lexy Chaplin. W poniedziałek dowiedzieliśmy się, że pierwsza gala zostanie zorganizowana 5 sierpnia na warszawskim Torwarze. Być może już wtedy w klatce zobaczymy byłego reprezentanta Polski.

Dodaj komentarz