Ogolna 17 kwietnia 2023

Gaming Corps nawiązuje współpracę z kasynami w Estonii

autor: Mateusz Mazur
Szwedzki deweloper Gaming Corps podpisał umowy partnerskie z kilkoma kasynami internetowymi działającymi w Estonii.

Gaming Corps w Estonii

Gracze będą teraz mieć dostęp do szerokiej gamy gier Gaming Corps. Wśród nich są ostatnie premiery, takie jak Plinko, Aztec Bonus Pot, Raging Zeus i Penalty Champion, a także tytuły, takie jak Jet Lucky 2 i Coin Miner.

Umowa ogłoszona została niebawem po niedawnym otrzymaniu przez Gaming Corps zezwoleń na działalność na Gibraltarze, w Holandii i Grecji.

Juha Kauppinen, CEO Gaming Corps, powiedział: – Jestem dumny, że mogę zaprezentować portfolio sportowe Bolaget zagranicznym graczom za pośrednictwem naszych partnerów. To jest istota strategii Bolaget, aby pojawiać się na coraz to nowszych rynkach – powiedział.

– Ciekawe będzie zobaczyć, jak nasze gry będą się spisywać i na bardziej regulowanym rynku – dodał.

Kolejna umowa

Niedawno Gaming Corps podpisał również umowę partnerską z First Look Games.

Zgodnie z umową, Gaming Corps będzie współpracować z First Look Games, aby opracować własną ekskluzywną bibliotekę automatów, umożliwiającą dzielenie się informacjami i zasobami z siecią ponad 900 autoryzowanych partnerów i wydawców na całym świecie.

Alex Lorimer, COO Gaming Corps, powiedział: – Byliśmy mocno skupieni na rozwoju gier, ale teraz nadszedł czas, aby zrobić więcej, żeby zwiększyć świadomość marki Gaming Corps. Dzięki First Look Games możemy maksymalnie wykorzystać nasze możliwości – powiedział Lorimer.

Dodaj komentarz