Ogolna 24 stycznia 2022

Genius Sports rozszerza wpsółpracę z Betway

Genius Sports ogłosił rozszerzoną współpracę z firmą Betway należącą do Super Group. 

Nowa umowa

Nowa umowa zapewnia Betway pakiet, w którym znajduję się takie rozwiązania jak: LiveData i LiveTrading od Genius Sports. Oba programy dostarczające dane w czasie rzeczywistym z NFL i NCAA Basketball, a także Premier League i Euroleague Basketball.

Co więcej firma Betway, licencjonowana w pięciu stanach w Stanach Zjednoczonych, będzie miała dostęp do pełnego pakietu produktów Genius Sports NFL, w tym do statystyk ligi w czasie rzeczywistym, zastrzeżonych statystyk nowej generacji (NGS) i oficjalnych danych o zakładach sportowych.

Innowacje

Betway stanie się pierwszym bukmacherem, który wdroży usługę transmisji strumieniowej na żywo Genius Sports, dostarczając wysokiej jakości transmisje z niewielkimi opóźnieniami z wielu dyscyplin sportowych i tysięcy wydarzeń rocznie, w tym transmisji na żywo z NFL dla klientów poza Stanami Zjednoczonymi.

Aby pomóc w dalszym przyciąganiu, angażowaniu i utrzymaniu globalnych klientów Betway, Genius Sports udostępni operatowi swoje narzędzia do kreowania nowoczesnego marketingu. Dzięki czemu Betway będzie w stanie prowadzić wysoce ukierunkowane, oparte na danych kampanie w Internecie oraz telewizji.

Obopólne korzyści

Radości z podpisania rozszerzonej umowy nie ukrywał Anthony Werkman, dyrektor generalny Betway: – Cieszymy się, że możemy dodać rozwiązania Genius Sports LiveData i LiveTrading dla zakładów na NFL. Z uwagi na fakt, że nasza marka rozwija się na całym świecie, nieustannie poszukujemy nowych sposobów na poprawę jakości naszych produktów. Tym samym z niecierpliwością czekamy na kontynuację naszej wspaniałej współpracy z Genius Sports.

Jako jeden z naszych długoterminowych oficjalnych partnerów danych, Betway zawsze inwestował w światowej klasy produkt dla swoich klientów na całym świecie. Marka Betway szybko rozwija się w Stanach Zjednoczonych i cieszymy się, że możemy pomóc w przyspieszeniu tej ekspansji dzięki naszym oficjalnym kanałom zakładów sportowych premium, transmisjom na żywo i rozwiązaniom angażującym fanów – powiedział Mark Locke, dyrektor generalny Genius Sports.

Dodaj komentarz