Ogolna 6 lipca 2022

GO+bet sponsorem Korony Kielce

autor: redakcja
GO+bet został sponsorem Korony Kielce. Umowa bukmachera z piłkarskim zespołem obowiązywać będzie podczas sezonu 2022/2023. 

Korona Kielce ma nowego sponsora

W trakcie kampanii 2021/2022, piłkarze Korony Kielce wywalczyli awans do najwyższej klasy rozgrywkowej. Występy w PKO BP Ekstraklasie pozwalają ekipie z Kielc zawrzeć nowe, atrakcyjniejsze umowy sponsorskie. Klub doszedł do porozumienie z niedawno powstałym bukmacherem GO+bet w sprawie współpracy na nadchodzący sezon.

W ramach porozumienia, logo GO+bet pojawi się na spodenkach Korony Kielce. Obie strony zapowiadają akcje związane ze współpracą. Mowa o promocjach powitalnych, specjalnych zakładach czy kursach.

Satysfakcja ze współpracy

Na temat umowy wypowiedział się Prezes Zarządu Korona SA., Łukasz Jabłoński – Jestem bardzo szczęśliwy, że możemy powitać firmę GO+bet w żółto-czerwonej rodzinie. Ta współpraca to kolejny ważny krok dla rozwoju klubu. Cieszę się, że w gronie naszych sponsorów pojawiają się kolejne firmy z tak kompetentnymi i otwartymi na wspólne działania ludźmi. Mam nadzieję, że czeka nas w nadchodzącym sezonie wiele niezapomnianych emocji, które będziemy wspólnie przeżywać.

Współpracę skomentował także Grzegorz Kiczko, Prezes Zarządu GO Bet sp. z o.o. – Razem z Koroną Kielce wchodzimy do piłkarskiej Ekstraklasy na sezon 2022/23. Cieszę się, że naszym partnerem został kielecki klub, z którym będziemy się wzajemnie wspierać w dążeniu do własnych i wspólnych celów. Rozmowy negocjacyjne przebiegły bardzo sprawnie, szybko znaleźliśmy wspólny język. Dla kibiców Korony przygotujemy w GO+bet specjalne promocje i ofertę, a także postaramy się uatrakcyjnić dni meczowe na stadionie.

GO+bet to bukmacher, który rozpoczął działalność w kwietniu 2022 roku. Początki firmy nie były najlepsze, o czym pisaliśmy na łamach naszego serwisu.

Dodaj komentarz