Ogolna 2 czerwca 2022

Greentube rozszerza współpracę z Eurobet

Dostawca gier Greentube rozszerza współpracę z Eurobet, umacniając tym samym swoją pozycje na włoskim rynku. 

Nowa oferta dla graczy Eurobet

W związku z porozumieniem, należąca do Novomatice firma Greentube umożliwi Eurobet dostęp do całej gamy swoich tytułów, czyli takich produktów jak Book of Ra, Lucky Lady’s Charm czy Dolphin’s Pearl. Dodatkowo Eurobet otrzyma również nowsze tytuły Greentube, które cieszą się obecnie sporą popularnością. Mowa chociażby o Diamond Link czy Cash Connection.

Od dłuższego czasu włoski rynek odgrywa kluczową rolę dla Greentube. Partnerstwo z Eurobet ma na celu nie tylko dalszy rozwój marki w tym sektorze, ale również umocnienie relacji z Entain Gaming Group.

Satysfakcja z umowy

O porozumienie wypowiedział się David Bolas, dyrektor handlowy Greentube UK: – To kolejny bardzo ważny krok, który Greentube podjął w celu wzmocnienia swojej pozycji jako jeden z czołowych dostawców we Włoszech. Wspieranie kluczowego partnera Entain Gaming Group za pośrednictwem marki Eurobet ma istotne znaczenie dla szerszej europejskiej strategii Greentube.

Współpracę skomentował także Alfredo Melloni z Eurobet: – Utrzymujemy fantastyczne relacje z Greentube i jesteśmy zachwyceni, że możemy zaoferować swoim klientom ich najlepsze produkty.

Dodaj komentarz