Kasyno 9 lutego 2023

Greentube uzyskał niemiecką licencję na sloty online dla swojej marki StarGames

autor: Mateusz Mazur
Greentube, dział cyfrowych gier i rozrywki firmy Novomatic, uzyskał niemiecką licencję na oferowanie slotów online za pośrednictwem marki StarGames.

Gry StarGames pojawią się w Niemczech

Uzyskanie licencji z ramienia niemieckiego regulatora oznacza, że wszystkie mechanizmy Greentube dotyczące odpowiedzialnej gry, przeciwdziałania praniu pieniędzy, bezpieczeństwa IT i mechaniki gier zostały uznane przez Urząd ds. Hazardu krajów związkowych Niemiec za zgodne z Traktatem Międzystanowym z 2021 roku.

– Otrzymanie niemieckiej licencji jest kolejnym świadectwem jakości i niezawodności, nie tylko marki StarGames, ale także Greentube jako całości — powiedział dyrektor operacyjny Greentube, Georg Gubo. – To kamień milowy dla Greentube i jesteśmy niezwykle dumni, że organy regulacyjne pozytywnie rozpatrzyły nasz wniosek – dodał.

Nowe możliwości

Już niebawem mieszkańcy i osoby przebywające na terytorium Niemiec uzyskają dostęp do szeregu gier na stronie StarGames.de, w tym tytułów z serii Book of Ra. Otwiera to również nową gamę możliwości przed marką StarGames, której działalność z pewnością nabierze teraz większego tempa.

– Przyznanie nam ogólnokrajowej niemieckiej licencji jest świadectwem – i dowodem – ciężkiej pracy, jaką wszyscy w Greentube włożyli w ten projekt w ciągu ostatnich dwóch i pół roku. Otwiera to również szeroki zakres możliwości dla StarGames.de, głównie w dziedzinie aplikacji mobilnych, ale także w marketingu i reklamie – dodaje menedżer marki StarGames, Laszlo Pados.

Dodaj komentarz