Wyścigi konne 14 kwietnia 2022

Grupa Entain przyjęła prawie 13 milionów zakładów podczas Grand National

autor: Mateusz Mazur
Grupa Entain ujawniła, że podczas weekendu Grand National, za pośrednictwem należących do grupy marek Coral i Ladbrokes zawarto rekordowe 12,75 mln zakładów. 

Rekordowy weekend

Entain uważa, że ta rekordowa liczba jest efektem powrotu graczy, którzy od 2019 roku nie mogli emocjonować się wydarzeniem. Operator sugeruje, że fakt ten znacznie podsycił popyt, przy czym w 2022 roku zaobserwowano zdecydowanie większą aktywność online niż w poprzednich latach.

Podczas Grand National najbardziej pracowitym dniem w Entain była sobota, kiedy postawiono łącznie 4,1 mln zakładów, których suma stawek wzrosła o 72% w porównaniu do poprzedniego roku.

20 tysięcy zakładów na minutę

W przededniu wyścigu Entain odnotowało aż 20 tysięcy zakładów na minutę stawianych przez użytkowników online. Łączna liczba aktywnych klientów Ladbrokes i Coral wyniosła aż 538 tysięcy: – Byliśmy wręcz zachwyceni, widząc Grand National powracające w całej okazałości, z ogromnym tłumem, który kibicował uczestnikom – mówi Dom Grousnell, zastępca dyrektora ds. cyfrowych.

– Dołożyliśmy wszelkich starań, aby jak najbardziej urozmaicić te chwile naszym klientom we wszystkich naszych markach, aplikacjach i punktach stacjonarnych. Byliśmy jedynym dużym operatorem, który zapewniał nieprzerwaną obsługę naszej platformy i zespołów obsługi klienta. Niespotykane zakończenie wyścigu udowodniło, że nie ma żadnej innej imprezy, która wzbudza aż taką pasję i zainteresowanie wśród fanów wyścigów konnych. Niezależnie od tego, czy odbywa się to w sieci retail, czy online, Entain jest zaangażowany w rozwój tej dyscypliny, aby uczynić wyścigi konne jeszcze bardziej ekscytującymi dla naszych klientów – dodaje Grousnell.

Dodaj komentarz