Kevin Williams (The Stinger Report) zmaieścił na portalu arcadeheroes ciekawą relację z targów w Madrycie poświęconą wystawianym tam grom arcade.
W ostatnich latach madrycka wystawa znana jest głównie z prezentowanych tam automatów hazardowych, toteż cieszy fakt, że w tym roku bezlik hazardowych maszynek uzupełniły automaty arcade.
Hiszpańska firma Marsaplay zaprezentowała, chyba po raz pierwszy na targach, swojego flippera New Canasta (na zdjęciu). O tej innowacyjnej maszynce pisaliśmy już w Interplayu wcześniej.
Cocamatic zaprezentował na swoim stoisku gamę najnowszych flipperów Sterna, za wyjątkiem Avatara, a ciekawego wideoflippera o nazwie Pinball Tronic pokazała Bifuca.
Gdy dodamy do tego racery Grid i Extreme Speed oraz wideostrzelnicę Panic Museum, Termintor Salvation i Vulcan M, to robi się z tego całkiem niezła reprezentacja gier arcade, jak na stricte hazardową wystawę.
Więcej materiałów zdjęciowych znajdziecie tutaj.
W.B.
Więcej Automaty
Promatic Group ogłasza współpracę z Kaizen Gaming. Powstał pierwszy projekt dla Betano w Czechach
Studio gier Promatic Games zrobiło kolejny krok w swoim międzynarodowym rozwoju. Firma oficjalnie ogłosiła nawiązanie współpracy z Kaizen Gaming, globalnym gigantem stojącym za marką Betano. Efektem tej kooperacji jest pojawienie się gier polskiego studia na platformie Betano.cz.