Ogolna 12 grudnia 2022

GSBet rozpoczyna współpracę z Okto

Rumuński operator naziemny GSBet podpisał umowę z firmą Okto. W ramach współpracy, operator wdroży rozwiązania płatnicze oferowane przez Okto. 

GSBet podpisuje umowę z Okto

Na początku tego roku, Okto podpisało umowę z londyńskim kasynem Hippodrome na płatności bezgotówkowe, tym samym wyznaczając wejście dostawcy na rynek kasyn w Wielkiej Brytanii. Tym razem Okto osiągnęło porozumienie z rumuńskim naziemnym operatorem zakładów sportowych GSBet.

Na mocy umowy, Okto wdroży swoje mobilne rozwiązania płatnicze w całej sieci operatora. Mowa o ponad 3000 samoobsługowych terminalach bukmacherskich w 1100 punktach.

Kamień milowy dla GSBet

Właściciel i CEO GSBet, Gheorghe Sorin przyznał, iż ta umowa jest jest kamieniem milowym dla operatora:- To partnerstwo jest kamieniem milowym dla GSBet, dynamicznie wkraczającym w detaliczną przestrzeń cyfrową. Naszą misją jest oferowanie klientom najlepszych doświadczeń, a dzięki współpracy z Okto dalej podążamy w tym kierunku.

Współpracę z GSBet skomentował także przedstawiciel Okto, Liviu Popovici: – Jesteśmy zadowoleni z naszej współpracy z GSBet, wprowadzając cyfrowe, bezpieczne płatności na niezwykle znaczącym rynku. Operator zrozumiał, że płatności cyfrowe są nie tylko nową alternatywą płatności dla konsumentów, ale także ogromną szansą dla niego. 

Dodaj komentarz