Ogolna 23 listopada 2022

Historyczna umowa FIFA i Betano. Operator oficjalnym partnerem mistrzostw świata

autor: Mateusz Mazur
FIFA zawarła umowę z Betano. Tym samym marka międzynarodowego operatora Kaizen Gaming, stała się pierwszym bukmacherskim patronem mistrzostw świata.

Betano oficjalnym partnerem mundialu 

Umowa z FIFA to z pewnością kamień milowy w historii Betano. Firma została wybrana przez Międzynarodową Federację Piłkarską, aby „zaangażować i podekscytować” fanów piłki nożnej na całym świecie podczas trwającego turnieju w Katarze, dzięki czemu stała się pierwszym operującym w sektorze zakładów bukmacherskich partnerem mistrzostw świata.

– FIFA i Betano mają podobne spojrzenie na wykorzystanie technologii, w celu dostarczenia lepszych doświadczeń kibicom. Jesteśmy podekscytowani, widząc, o szczegółach ich planów, których celem jest zwiększenie zaangażowania fanów w całym regionie – skomentował szef ds. rozwoju partnerstwa FIFA, Luis Rodriguez.

Zwiększyć zaangażowanie

Betano podkreśla, że głównym celem marki jest niezmiennie oferowanie fanom odpowiednich wrażeń płynących z zakładów sportowych. Współpraca z FIFA sprawi, że pozwolą one dodatkowo zwiększyć zaangażowanie kibiców w toczące się w Katarze rozgrywki.

– Jesteśmy dumni, że staliśmy się pierwszym operatorem zakładów sportowych, który współpracuje z FIFA podczas największego na świecie wydarzenia piłkarskiego – dodał CEO i współzałożyciel Kaizen Gaming, George Daskalakis.

Umowa jest następstwem serii innych kontraktów dotyczących piłki nożnej podpisanych w tym roku przez Kaizen Gaming. W ostatnich miesiącach Betano zostało bowiem partnerem takich drużyn jak czeska FC Viktoria Pilzno, brazylijskie Fluminense i portugalskie FC Porto.