Parki i Centra 5 lipca 2017

IAAPA 2017 – gotowi na wyjazd?

autor: W.B.
Tegoroczna IAAPA dopiero w listopadzie w dniach 14-17.11.2017r., jednak to właśnie teraz jest dobry czas, by w miarę tanio zarezerwować sobie przelot i zakwaterowanie w Orlando na Florydzie, USA.

Kiedy słabną wichry szalejących nad Zatoką Meksykańską huraganów, temperatura spada do 20-25 stopni, a tłumy turystów wracają do domu – do Orlando zjeżdża się nasza branża.
 
 Targi IAAPA to największa wystawa na świecie poświęcona Parkom Rozrywki i ich wyposażeniu. Jeśli chcesz zapoznać się z najnowszymi trendami w branży to jest to właśnie to miejsce. Ponad tysiąc stoisk i kilometry alejek do przejścia, a na każdej jakieś zaskoczenie. Targi odbywają się w Orlando, gdzie znajduje się conajmniej kilkanaście parków rozrywki, dziesiątki rollercoasterów i setki pomniejszych atrakcji.
 
 Jeśli już teraz skontaktujesz się z Pioterm Wiechą, być może da Ci się jeszcze dołączyć do grupy, która wybiera się na te targi. Piotr z pewnością doradzi jak wypełnić dokumenty wizowe, w  sposobie podróży, ewentualnie jeśli skompletuje większą liczbę chętnych osób sprawi, by wszyscy zamieszkali w jednym hotelu.
Przelot w obie strony, wynajem samochodu i zakwaterowanie na 10-12 dni to koszt około 4.000zł-5000zł*.
Jeśli będzie nas więcej, koszty wyjazdu można obniżyć wynajmując na miejscu samochód na więcej osób (np. 1 auto na 4 osoby).

*W cenę nie jest wliczony koszt wejściówki na targi, do parków rozrywki, benzyny i innych wydatków.
Jeśli jesteś zainteresowany, proszę o kontakt Piotrem Wiechą lub wysłanie maila banasik@interplay.pl

Więcej o targach na: http://www.iaapa.org/expos/iaapa-attractions-expo/home

 

Dodaj komentarz