IAAPA będzie się teraz otwierać w Orlando dziesięć razy z rzędu
Organizatorzy wystawy IAAPA potwierdzili, że ta organizacja będzie gospodarzem IAAPA Attractions Expo w Orange County Convention Center w Orlando na Florydzie przez następne 10 lat.
Organizatorzy wystawy IAAPA potwierdzili, że ta organizacja będzie gospodarzem IAAPA Attractions Expo w Orange County Convention Center w Orlando na Florydzie przez następne 10 lat.
IAAPA Attraction Expo to największa światowa wystawa poświęcona atrakcjom lunaparków i parków rozrywki, która przyciąga około 25.000 osób z 90 krajów rocznie. Przed podpisaniem nowej umowy, IAAPA Attraction Expo miała się odbyć w 2010 roku w Orlando, Las Vegas w 2011 r., a w Orlando w 2012, 2013, 2016 i 2019. Teraz Expo odbędzie się w Orlando od 2010 do 2019 r., dodając kolejnych pięć lat do pierwotnego porozumienia.
Decyzja, aby przenieść targi do Orlando do 2019 roku wsparta została przez kilka istotnych czynników. Po pierwsze, Orlando to odpowiednie miejsce zarówno zwiedzających i wystawców, a Orange County Convention Center może pomieścić wiele dużych, wysokich i ciężkich eksponatów, które idealnie pasują do jednopiętrowej hali. Ma też wiele pokoi dla ponad 100 sesji edukacyjnych, spotkań towarzyskich i prezentacji, które odbywają się przez cały tydzień.
Orlando jest nieoficjalną stolicą parków rozrywki i przemysłu rozrywkowego USA i pozwala odwiedzającym na skorzystanie z okazji, aby zobaczyć, co nowego w okolicznych parkach i lunaparkach. Jest także przystępnym i łatwo dostępnym miejscem dla gości z całego świata.
Dodajmy, że wystawa ta ma już na swoim koncie 91 lat obecności. Umowa oznacza, że Expo nie odbędzie się w Las Vegas w 2011 roku, jak pierwotnie planowano.