Ogolna 22 grudnia 2021

ICE i iGB Affiliate London przełożone

ICE i iGB Affiliate London, które zaplanowano na 1-3 lutego i 2-5 lutego 2022 roku oficjalnie przełożone. Imprezy odbędą się wiosną przyszłego roku na ExCeL London. 

Trudna decyzja

Gospodarz wydarzeń Clarion Gaming przeprowadza obecnie analizy kiedy imprezy mogłyby się odbyć. We współpracy z zespołem zarządzającym ExCeL jak na razie ustalono dwa potencjalne terminy w kwietniu. Nie wiadomo jednak jeszcze, który termin zostanie zatwierdzony przez osoby decyzyjne.

To naprawdę rozczarowująca wiadomość dla wszystkich związanych z ICE London i iGB Affiliate London. Jednak w szybko zmieniającej się sytuacji stało się jasne, że nie możemy zapewnić pełnego komfortu naszym klientom. Na myśli mam tutaj przede wszystkim logistykę podróży, czy budowę stoisk – zakomunikował dyrektor generalny Clarion Gaming, Stuart Hunter.

Najlepsza możliwa decyzja?

Hunter dodał także, że marka ICE zawsze działała w najlepszym interesie swoich klientów, a po konsultacjach z branżą stwierdził, że przeniesienie pokazów na kwiecień stanowi jedyną słuszną decyzję: – To wielka szkoda, że ​​nie będziemy mogli świętować naszego powrotu w lutym, ale jestem pewny, że na wiosnę wrócimy ze zdwojoną siłą. 

Dyrektor Alex Pratt, ja i zespół zarządzający Clarion Gaming będziemy pracować przez cały tydzień świąteczny i mamy nadzieję, że w najbliższych dniach będziemy w stanie potwierdzić nowe daty dla ICE London i iGB Affiliate London 2022. Na koniec chciałbym podziękować całej branży za cierpliwość i profesjonalizm w tych trudnych czasach dla nas wszystkich – zakończył dyrektor generalny Clarion Gaming.

Dodaj komentarz