Parki i Centra 3 sierpnia 2017

Ice Man Coastal Amusements

autor: W.B.
Wodne strzelnice typu videmption to nowość ostatnich lat, bo trochę trwało zanim firmy opanowały technologię strzelania strumieniem wodnym w kierunku ekranu LCD.

Jedną z pierwszych takich wodnych videostrzelnic zaprezentował parę lat temu kanadyjsko-chiński UNIS.
Teraz tę technologie stopniowo opanowują inne chińskie spółki i na rynek trafiają kolejne automaty tego typu.
Jednym z nich jest Ice Man produkowany w Guangzhou (dawny Kanton) przez Suining Newest E-Commerce Co., Ltd, a znajdujący się obecnie w ofercie amerykańskiej firmy Coastal Amusements. https://www.aliexpress.com/item/Ice-Man-Adults-and-Kids-Simulator-Arcade-Game-Machine-Water-Gun-Shooting-Machine-For-Shopping-Mall/32806618188.html
Konstruktorzy tej wodnej videostrzelnicy trochę bardziej się wysilili i oprócz armatek wodnych zamontowali w automacie wytwornicę pary, co pozwala graczom bardziej wczuć się w zamrażanie strumieniem wody postaci na ekranie.
Podobnie jak ma to miejsce w hicie SEGI Plants vs Zombies, w Ice Man strzelamy do Piratów Zombie starając się ich zamrozić.
Ponieważ Ice Man to automat videmption, im więcej zombiepiratów zamrozimy, tym więcej biletów wypluje nam automat.
trochę trwało zanim Amerykanie z Coastal Amusements zauważyli potencjał tej maszynki, albowiem na rynek europejski włoska spółka Dalla Pria wprowadziła ją już w marcu, a sam automat Ice Man prezentowany był na targach ENADA Primavera 2017 w Rimini.
Dwustanowiskowy Ice Man ma następujące wymiary: SxGxW 112x239x221cm, ciężar ok. 300kg.

 

Dodaj komentarz