IDEA VENDINGU
Rozmowa z Bramem Aartsenem i Bartem Zielemanem z holenderskiej Idea Vending
– Kiedy powstała Wasza firma i czym się zajmuje?
– Idea Vending istnieje od 1989 r., mamy więc za sobą 20 lat doświadczeń w vendingu.
Zajmujemy się sprzedażą najlepszych urządzeń do dystrybucji kapsuł.
Na rynku polskim jesteśmy obecni już od pięciu lat, jednak nadal widzimy tu ogromny potencjał, szczególnie w urozmaiceniu oferty dla końcowego odbiorcy.
Skończyły się już czasy, kiedy klient kupował „byle co”.
Teraz liczy się przede wszystkim jakość.
Końcowy odbiorca woli zapłacić więcej, ale dostać konkretny produkt.
Oczywiście mamy też w ofercie produkty, które operator będzie mógł sprzedawać po 1 czy 2 zł, wiemy jednak, że ciekawe kolekcje z bajek, filmów wyświetlanych akurat w telewizji czy schodzących z ekranów kin, będą kupowane chętniej.
Przez 5 lat poznaliśmy specyfikę polskiego rynku.
Powiedzieć, że nasze ceny są konkurencyjne, to zdecydowanie za mało.
Wiemy, że oprócz jakości, polski operator potrzebuje dostać bardzo dobrą cenę.
Spełniamy obydwa te warunki z nawiązką.
Dlatego właśnie nasze produkty sprzedajemy prosto z Holandii, dzięki czemu końcowy odbiorca nie musi płacić pośrednikowi – to nasz sposób na niską cenę.
Adam Bielowski
Więcej Automaty
Local content w branży gier na pieniądze. „Nie ścigamy się o to, kto sprytniej rozliczy podatek. Konkurujemy jakością produktu i stabilnością”
W kwietniu rząd zainaugurował projekt "Local Content. Z korzyścią dla Polski". Jego celem jest zwiększenie udziału polskich firm we wspieraniu poszczególnych segmentów gospodarki. Jak natomiast to wygląda w kontekście branży gier na pieniądze? O tym w rozmowie z Interplay.pl opowiedział Piotr Fedak, prezes Promatic Group - polskiego producenta automatów i…