Loterie 27 lipca 2022

IGT dostarczy technologie dla Michigan Lottery

International Game Technology (IGT), a dokładnie IGT Global Solutions Corporation podpisała umowę z Michigan Lottery na dostawę technologii iLottery.

Firma dostarczy technologię przez jej serwer gier zdalnych (RGS). Michigan Lottery to czwarta loteria w USA, która ma dostęp do portfolio IGT. Jest to zgodne z programami iLottery w Georgii, Kentucky i Rhode Island.

Nowe możliwości otworzone przez IGT

Jay Gendron, dyrektor operacyjny IGT Global Lottery nie krył zadowolenia z podpisanej umowy. Jego zdaniem współpraca może pozytywnie wpłynąć na rozwój loterii w Michigan: – Integracja zaawansowanego systemu RGS IGT zapewni Michigan Lottery i jej graczom obszerną bibliotekę treści premium iLottery. Dzięki temu uda się zdywersyfikować portfolio loterii. Mowa o dobrze znanych motywach eInstants i omnichannel.

Jako lider w tej dziedzinie, Michigan Lottery zbudowało solidną ofertę iLottery od podstaw. IGT jest zachwycone, że może przyczynić się do dalszych sukcesów poprzez wprowadzenie naszych gier – dodał Gendron.

Wiceprezes IGT, Srini Nedunuri zauważył z kolei, że jego firma posiada już odpowiednie doświadczenie w pracy z loteriami: – IGT ma udokumentowane doświadczenie we współpracy z globalnymi loteriami w celu zwiększenia sprzedaży iLottery. Jesteśmy podekscytowani dostarczeniem wysokiej jakości gier eInstant do Michigan Lottery.

Dodanie ulubionych gier detalicznych IGT w formacie cyfrowym wyjątkowych licencjonowanych marek pomoże wzmocnić bibliotekę eInstants i zapewnić angażujące treści dla graczy – zakończył.

Lada moment wyniki drugiego kwartału

IGT ogłosiło w ubiegłym tygodniu, że już 2 sierpnia zorganizuje telekonferencje z transmisją na żywo. Podczas niej władze firmy omówią wyniki za drugi kwartał bieżącego roku. W maju firma poinformowała o wynikach w pierwszym kwartale 2022. Wtedy zanotowała przychód 1,1 miliarda dolarów, co było wzrostem o 4% w stosunku rok do roku.

Dodaj komentarz