Ogolna 14 lutego 2023

IGT pojawi się w Nevadzie dzięki partnerstwu z Betfred

autor: Mateusz Mazur
International Game Technology (IGT) ruszyła z ekspansją na rynek zakładów sportowych w Nevadzie w ramach podpisanego niedawno partnerstwa z Betfred.

Wieloletnia umowa

Dzięki wieloletniej umowie Betfred będzie wykorzystywać technologię PlaySports firmy IGT do obsługi mobilnych i detalicznych zakładów sportowych w Mohegan Sun Sportsbook wewnątrz Virgin Hotels Las Vegas.

Betfred zamierza najpierw wystartować ze ofertą retail, a dopiero w późniejszym terminie wprowadzić swoje zakłady również na urządzenia mobilne. Będzie to tym samym pierwszy zakład Betfred w USA zasilany technologią IGT.

– Niezwykła reputacja i zasięg IGT PlaySports na amerykańskim rynku zakładów sportowych, w połączeniu z ich zdolnością do poruszania się w złożonych środowiskach regulacyjnych, dają Betfred najwyższą pewność co do naszego wyboru partnera w Nevadzie – powiedział Bryan Bennett, dyrektor operacyjny Betfred USA Sports.

Integracja technologii

– Doświadczony zespół IGT PlaySports i ich sprawdzona technologia umożliwią Betfred skalowanie naszej działalności równolegle z możliwościami rynkowymi oraz ustanowienie i dostarczenie wciągającego doświadczenia bukmacherskiego w najbardziej ekscytującym miejscu gier na świecie – dodał Bennett.

Joe Asher, prezes działu zakładów sportowych w IGT, przyznał, że firma była podekscytowana integracją swojej technologii z bukmacherem Betfred: – Nie możemy się doczekać wykorzystania naszego ogromnego doświadczenia w Nevadzie i poza nią, aby pomóc Betfred w stworzeniu odnoszącego sukcesy bukmachera, który spodoba się zarówno lokalnym fanom sportu, jak i odwiedzającym to miejsce.

Dodaj komentarz