Ogolna 9 czerwca 2022

Najnowocześniejsze produkty od IGT na kanadyjskim rynku

International Game Technology (IGT) wprowadzi na kanadyjski rynek Cobalt 27 VLT. To wszystko dzięki umowie, którą firma zawarła z Manitoba Liquor and Lotteries Corporation (MBLL).

Cobalt IGT po raz pierwszy Kanadzie

Poprzez podpisanie umowy IGT z MBLL, Manitoba będzie pierwszą prowincją w Kanadzie, gdzie zainstalowane zostaną terminale z linii Cobalt IGT.

Według umowy MBLL otrzyma 960 terminali VTL Cobalt 27. Są one wyposażone w dwa 27-calowe ekrany o wysokiej rozdzielczości, opcjonalny 24-calowy topper, zintegrowane oświetlenie obudowy, statyczny panel dla graczy z pięcioma przyciskami oraz wbudowane porty USB do ładowania. Będą na nich dostępne gry IGT, takie jak Temple od Fire Cash Eruption, Big City 5’s, Five Times Pay, Power Keno czy Double Bobus Poker.

Co istotne, umowa rozszerza zasięg działania IGT w Kanadzie, gdzie firma jest już obecna od jakiegoś czasu. W ramach poprzednich umów IGT rozmieszczało terminale w innych miejscach, w tym w Kanadzie Atlantyckiej, co miało miejsce w kwietniu na podstawie umowy z Atlantic Corporation.

“Cobalt VLT zyskały duże uznanie”

Umowa IGT z MBLL sprawi, że Cobalt VLT po raz pierwszy zostaną wdrożone w Kanadzie. Według wiceprezesa IGT na Kanadę, Amerykę Południową i Środkową, Davida Flinna, te urządzenia są bardzo popularne na pozostałych rynkach.

– Cobalt VLT firmy IGT zyskały duże uznanie w całych Stanach Zjednoczonych, Ameryce Łacińskiej i Europie. Jesteśmy bardzo podekscytowani tym, że możemy wykorzystać ten sukces w Manitobie. Mogę zapewnić, że dzięki tym rozwiązaniom MBLL będzie mogła zapewnić swoich graczom najlepszą rozrywkę – powiedział Flinn.

Dodaj komentarz