Loterie 20 kwietnia 2022

IGT wprowadza technologię Infinity Instants na rynki loteryjne

IGT ogłosiło wprowadzenie nowej koncepcji loteryjnej "Infinity Instants". Ma ona zrewolucjonizować rynek gier i zapewnić graczom więcej atrakcji. 

Nowa koncepcja IGT

Najnowsza koncepcja IGT stworzona jest przy użyciu wielu opatentowanych technologii druku cyfrowego. Celem jest produkcja gier o bardzo wysokiej rozdzielczości w połączeniu z bogatymi kolorowymi symbolami i grafiką na przedniej i tylnej stronie kuponów loteryjnych.

Jak podało samo IGT, zmienne symbole gier są generowane w pełnym kolorze i w najwyższej rozdzielczości. Z kolei cyfrowy proces produkcji pozwala na umieszczenie unikalnej grafiki na każdym pojedynczym losie.

“Technologia ma zapewnić rewolucję”

Głos na temat nowej technologii zabrał Jay Gendron, dyrektor operacyjny IGT ds. loterii globalnych: – Technologia i gry Infinity Instants mają zrewolucjonizować tradycyjny druk losów. Nasza koncepcja potwierdza zaangażowanie IGT w dostarczanie loteriom innowacyjnych rozwiązań.

– Cyfrowy proces pozwala na pełne dostosowanie każdego elementu losu błyskawicznego tworząc nieskończoną liczbę możliwości. Wysoki poziom szczegółowości sprawia, że poprzez bardziej atrakcyjną grafikę i ulepszony styl gry zaangażowanie graczy może wzrosnąć – dodał Gendron.

Do tej pory IGT wprowadziło swoje “transformacyjne” Infinity Instants na czterech amerykańskich rynkach loteryjnych, co zaowocowało dobrymi rezultatami. Dodajmy także, że na początku tego tygodnia IGT powiększyło swoją ofertę kasyn online poprzez przejęcie dostawcy treści igamingowych iSoftBet, co miało kosztować około 160 milionów euro.

tagi:IGT

Dodaj komentarz