Ogolna 2 grudnia 2020

IMG Arena rozszerza współpracę z Ekstraklasą

IMG Arena, oddział koncernu IMG, giganta mediów sportowych, rozszerzył swoją globalną współpracę w zakresie transmisji na żywo meczów Ekstraklasy.

 Rozwój Ekstraklasy

Po okresie komercyjnego rozwoju Ekstraklasa wypłaciła swoim klubom rekordowe przychody w latach 2019-20, a liga ma się rozrosnąć z 16 do 18 drużyn w latach 2021-22, zapewniając większą liczbę meczów, a co za tym idzie więcej transmisji na żywo.

Freddie Longe, wiceprezes i dyrektor zarządzający IMG ARENA, powiedział: – Ekstraklasa to ambitna organizacja z interesującym produktem. Cieszymy się, że możemy rozszerzyć naszą współpracę i transmitować coraz większą liczbę meczów.

Piłka nożna to najpopularniejszy sport na świecie, a my dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić wysokiej jakości, zróżnicowane portfolio treści, które przyciągną fanów na całym świecie – dodał Freddie Longe.

Ważne partnerstwo

Radości z podpisania wieloletniej umowy nie ukrywa także prezes i dyrektor generalny Ekstraklasy, Marcin Animucki: – IMG ARENA odegrała kluczową rolę w pomaganiu naszej organizacji. Dzięki IMG mogliśmy generować ogromne przychody dla naszych członków. Razem oferowaliśmy angażujące treści, które budują zainteresowaniem Ekstraklasą na całym świecie.  Z wielką przyjemnością ogłaszamy więc odnowienie partnerstwa i nie możemy się doczekać, aby realizować wspólnie nasze plany.

Dodaj komentarz