Bukmacherka 5 grudnia 2023

Internet zasypany superwąsami. Wszystko dla jaj!

autor: redakcja
Ponad trzysta efektownych wąsów, trzynaście filmów promujących profilaktykę „męskich” nowotworów i – co najważniejsze – ogromne zainteresowanie akcją wśród kibiców sportowych. Superbet podsumowuje niezwykle udaną akcję #SUPERWĄS, wpisującą się dobry światowy trend, na mocy którego ten miesiąc kojarzy się z profilaktyką raka jąder. – Widać, że świadomość i chęć włączenia się w dobre akcje jest wśród naszych klientów na bardzo wysokim poziomie – uśmiecha się Łukasz Seweryniak, CEO Superbet Polska. Akcja została przeprowadzona pod patronatem Fundacji Kochasz Dopilnuj, specjalizującej się w promowaniu wiedzy dotyczącej zapobiegania i leczenia nowotworów.

Tylko w pierwszych dniach trwania akcji zgłoszone zostało ponad 100 przeróżnych #SUPERWĄSÓW. W mediach społecznościowych zaroiło się od przeróżnego zarostu: zarówno tego sumiastego, sarmackiego, jak i rzadszego i wymagającego szczegółowych oględzin, żeby w ogóle go dostrzec. Do takiego sukcesu frekwencyjnego przyczyniła się skoordynowana wspólna akcja promująca Wąsopad w Superbet, do której włączyli się Jerzy Dudek, Sławomir Peszko, Tomasz Smokowski, a także m.in. piłkarze Lecha Poznań, Stomilu Olsztyn, GKS Tychy czy futsalowej ekstraklasy. Łącznie powstało aż trzynaście różnych materiałów wideo, w których sportowcy i influencerzy jednym głosem zachęcali przede wszystkim do zwrócenia uwagi na profilaktykę „męskich” nowotworów, w tym samobadania. Wsparciem merytorycznym programu była Fundacja Kochasz Dopilnuj.

– Cieszy nas, że środowiska sportowego nie trzeba było zachęcać do włączania się do akcji promujących profilaktykę nowotworów. To świetny sposób na dotarcie do kluczowej grupy odbiorców, czyli mężczyzn. Połączyliśmy siły z Superbetem, wspólnie działając na rzecz nie tylko Superwąsów, ale też naszej akcji #BadajJajka. Media społecznościowe mają obecnie ogromną siłę, razem zrobiliśmy wszystko, żeby w listopadzie stały się wielkim wąsatym billboardem promującym profilaktykę raka jąder i prostaty! – mówiła Anna Szołucha, wiceprezeska Fundacji Kochasz Doplinuj.

Superbet, żeby dodatkowo uhonorować ambasadorów dobrej sprawy, każdemu, kto wrzucił w media społecznościowe fotografię swojego wąsa z #SUPERWĄS sprezentował freebet (darmowy zakład) w wysokości 10 złotych. – To był nasz drobny gest w kierunku tych fantastycznych osób, które zaangażowały się we wspólne czynienie dobra. Jesteśmy zbudowani setkami zaangażowanych uczestników oraz tym, z jaką chęcią włączyli się do Wąsopada nasi ambasadorzy oraz przedstawiciele zaprzyjaźnionych klubów. To jednak nie koniec, przypominamy wszystkim, że warto się badać przez cały rok, nie tylko w listopadzie. Zachęcajcie też do tego Waszych bliskich, bo rak jąder dotyka w dużej mierze młodych mężczyzn. Nie dajcie mu się ograć! – apeluje Łukasz Seweryniak.

To kolejne w ostatnich miesiącach zaangażowanie Superbetu w akcje pożyteczne społecznie. Warto wspomnieć chociażby o “Meksykańskiej Fali Dobra” podczas meczu Lecha Poznań na rzecz walczącej z cukrzycą Fundacji Cukierasy czy też o współpracy z Klubami Kibica Niepełnosprawnego. Ciekawym projektem była również akcja „Kręć kilometry na Tour de France”, w ramach której blisko 2000 uczestników przejechało na rowerach 861 tysięcy kilometrów, “wykręcając” aż 100 000 złotych dla Polskiego Stowarzyszenia Diabetyków.

– Idąc cały czas do przodu nie zapominamy o tym, by spojrzeć za siebie. Pamiętamy o tych, którzy potrzebują pomocy. Jako marka odpowiedzialna społecznie chętnie angażujemy się w akcje charytatywne. Wiemy, że sport jako najlepszy nośnik emocji potrafi jednocześnie mieć ogromną siłę sprawczą jeśli chodzi o naprawianie świata. Chcemy nadawać temu rytm – podkreśla Katarzyna Gawlik, dyrektorka marketingu Superbet Polska.

Dodaj komentarz