Ogolna 30 stycznia 2020

Interplay partnerem medialnym na ICE London 2020

ICE London pozostaje bezkonkurencyjne jako wiodące wydarzenie poświęcone technologii gier dla rozwoju biznesu. Oficjalne otwarcie targów, których Interplay został patronem medialnym, odbędzie się już czwartego lutego. Od temu momentu najznamienitsi eksperci, a także przedstawiciele niemal wszystkich wiodących firm na rynku hazardowym rozpoczną debatę nad wieloma kwestiami związanymi z szeroko pojętą branżą hazardową.  

Interplay patronem medialnym ICE London 2020

Jako patron medialny na targach ICE będziemy mieli swoje stoisko – numer SD3-B. Właśnie tam będzie można nas spotkać, a także porozmawiać na tematy związane z polskim rynkiem hazardowym. Oczywiście sami również przeprowadzimy wiele rozmów z ciekawymi osobami z polskiej i zagranicznej sceny branży hazardowej. Możecie spodziewać się zarówno tekstów publicystycznych, jak i wielu rozmów i wywiadów w formie wideo. Wszystkie materiały będziemy publikowali na łamach Interplay.

Harmonogram ICE London 2020

ICE London potrwa od wtorku 4 lutego do czwartku 6 lutego 2020 r. Przedstawiciele Interplay w ExCeL London, UK, gdzie odbędzie się tegoroczna edycja, będą obecni każdego dnia.

Wtorek – od 10:00 do 18:00 GMT

Środa – od 10:00 do 18:00 GMT

Czwartek od 10:00 do 16:00 GMT

Jedno z najważniejszych wydarzeń roku w branży hazardowej

Bez wątpienia ICE London 2020 uznawane jest za jedno z najważniejszych wydarzeń w branży hazardowej. Na tegorocznej edycji londyńskich targów pojawi się aż 35 000 osób. Oczywiście wśród nich nie zabraknie najważniejszych postaci z branży hazardowej. Swoją obecność zapowiedzieli szefowie największych marek na świecie. Co więcej niektórzy z nich udzielą wykładów w specjalnie dedykowanym programie “ICE VOX”. Swoje wykłady wygłoszą m.in. Ulrik Bergsson – CEO, William Hill, Itai Pazner – CEO, 888 oraz Pontus Lindwall – CEO, Betsson.

Pełna lista wystawców, która aktualizowana jest, co tydzień [KLIK].