Bukmacherka 30 sierpnia 2018

Intralot nadal będzie wsparciem dla tureckiego bukmachera

autor: PK
Dostawca systemów loteryjnych Intralot SPA ujawnił, że jego turecka spółka zależna INTELTEK będzie nadal działała jako wiodąca "firma operacyjna i partner wsparcia technicznego" dla zakładów bukmacherskich Iddaa.

Firma potwierdziła inwestorom, że tureckie państwowe przedsiębiorstwo hazardowe SporToto zgodziło się przedłużyć umowę technologiczną marki Iddaa z INTELTEK na kolejny rok.

Obie strony uzgodniły, że warunki świadczenia usług będą nadal obowiązywać zgodnie z zapisami określonymi w poprzedniej 10-letniej umowie.

Intralot, spółka joint-venture z wiodącym tureckim operatorem telekomunikacyjnym Turkcell, obsługuje SporToto od 2003 roku. Zakłady Iddaa wprowadzono w 2004 roku.

W latach 2017 i 2018 zarząd Intralot oświadczył, że priorytetowo traktuje rozwój korporacyjny w Turcji i Ameryce Północnej.

Kontynuując strategię ekspansji międzynarodowej, w maju ubiegłego roku Intralot potwierdziło powołanie byłego dyrektora Microsoftu, Michaela Kogelera na stanowisko dyrektora operacyjnego grupy (COO), odpowiedzialnego za kierowanie "firmową organizacją operacji na całym świecie".

Oczywiście marka INTELEK nadal jest silnym graczem w tureckim ekosystemie loteryjnym, dlatego rozszerzenie tej transakcji nie jest wcale zaskakujące. Czekamy z zainteresowaniem, aby zobaczyć, w jaki sposób Intralot wykorzystuje zmiany PASPA i rozszerza działalność na nowe rynki, co już zapowiada. 

Dodaj komentarz