Poker 10 maja 2019

Jak co jakiś czas… Kolejny odcinek rywalizacji dwóch gigantów na rynku pokera

autor: BB
Ostatnie miesiące na światowym rynku pokera wyglądają tak, że PartyPoker i PokerStars co chwilę wbijają sobie szpileczki. Można powiedzieć, że mamy wyścig, który graczom jest na rękę. W końcu zdrowa konkurencja zawsze sprawia, że otrzymujemy lepszy produkt... Tym razem fani PokerStars otrzymają lepsze treści na Twitchu, ponieważ największy operator pokera online na świecie zatrudnił 12 nowych streamerów i ambasadorów.

Skąd pomysł na tak duży nabór? Otóż w lutym tego roku PartyPoker przejął najlepszych streamerów… PokerStars. Oczywiście już wtedy można było się spodziewać, że "Starsi" nie przejdą obok tego obojętnie, ale chyba nikt nie przypuszczał, że zatrudnią aż 12 nowych osób. 

I to nie byle jakich osób, ponieważ do grona PokerStars dołączyli m.in. czterej członkowie OP Poker, a takżę uczestnik kandayjskiej edycji Big Brothera i zdobywca pakietu Platinum Pass – Arlie Shabana. Poza nim do drużyny zostali dołączeni – związani już wcześniej z PokerStars – Jason Somerville oraz Lex Veldhuis.

– Nie jest tajemnicą, jak wielka jest moja miłość do Twitcha i jak istotny jest w kwestii rozwoju pokera. Jestem bardzo szczęśliwy, że PokerStars docenia wysiłki jakie streamerzy wnoszą. Bardzo inspirujące będzie obserwowanie ich rozwoju – powiedział  Lex Veldhuis.

Pierwszy raz w historii PokerStars stworzy osobną drużynę stremerów, na którą złoży się osiem osób. Pozostała czwórka będzie pełniła rolę ambasadorów. Co ciekawe streamerzy podchodzą z Francji i Hiszpanii, co bez wątpienia jest odpowiedzią na zatrudnienie przez PartyPoker – Bertranda "Elky'ego" Grospelliera. Cóż, oznacza to, że rywalizacja dwóch topowych operatorów pokera online przenosi się na rynki europejskie. 

Źródło. Pokernews

Dodaj komentarz